У Львові отримають по 100 тисяч гривень ще 73 учасники війни

14:00 20 грудня 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: facebook.comato.news

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил зі Львова.

Про це повідомили в п’ятницю, 20 грудня, у Львівській міськраді, де також оприлюднили перелік учасників війни, які отримають по 100 тисяч гривень  Цього разу допомогу в розмірі 100 тисяч гривень отримають 73 учасники бойових дій на сході України.

Начальник управління соціального захисту Ігор Кобрин доповів на засіданні виконкому: «Одна тисяча учасників АТО та ООС цього року отримають таку допомогу. А загалом з часу дії програми 3100 учасників на суму 310 мільйонів гривень отримують у Львові допомогу».

Як інформував «Щоденний Львів», 13 грудня виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань 105 учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил зі Львова.

dailylviv.com

До теми

11:43 6 травня 2021 р.

Змінився графік руху чотирьох приміських поїздів зі Львова та Івано-Франківська, - Львівська залізниця

У зв’язку з технологічною потребою зазнає змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у сполученнях Львів – Ходорів, Івано-Франківськ – Ходорів, Івано-Франківськ – Коломия та Стоянів – Ківерці.

Рубрика: Ситуації

10:23 6 травня 2021 р.

Єгипет у травні закриває пляжі на тиждень

Уряд Єгипту прийняв рішення на два тижні закрити торгові центри, ресторани і магазини. Крім цього з 12 по 16 травня будуть закриті пляжі і парки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу