У Львові готові до відкриття дитсадки

12:12 13 липня 2020 р.

Фото до новини

Упродовж минулого тижня фахівці управління освіти Львівської міської ради перевіряли готовність садочків до відкриття. За цей час перевірено 102 садки та 9 освітніх закладів з дошкільним відділенням. Якщо комісія з питань ТЕБ і НС надасть дозвіл на відкриття садочків, то всі ці заклади зможуть безпечно приймати дітей.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Унаслідок перевірок було простежено, що у всіх закладах дошкільної освіти наявні оголошення про заборону входу сторонніх осіб, біля входів є розмітка, яка сповіщає про дотримання дистанції. На входах облаштовані місця для обробки рук та взуття (спеціальні килимки для ніг). Медичні сестри та вихователі завели журнали вимірювання температур та обліку перебування дітей та працівників.

В усіх групах відсутні великоворсисті килими та м’які іграшки, дитячі меблі розташовані в такий спосіб, щоб забезпечити необхідну дистанцію. Усі інші іграшки — продезінфіковані. Усі дезінфікуючі засоби знаходяться у відповідних шафах. У кожному медичному блоці є ізолятор, що облаштований усіма необхідними засобами та меблями. Помічники вихователів, працівники кухні та медичні працівники забезпечені спецодягом для роботи.

Додамо, з обслуговуючим персоналом та педагогами провели навчання щодо правил роботи під час послаблення карантинних заходів.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів