У Львові оштрафували порушників закону про охорону історичної спадщини

11:00 25 вересня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 25 вересня, на засіданні адміністративної комісії при виконкомі ЛМР щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини розглянули протоколи щодо незаконних дій на об’єктах культурної спадщини в центральній частині Львова міста – встановлення пластикових вікон і дверей замість дерев’яних.

Про це повідомили у вівторок, 25 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Зокрема, були розглянуті протоколи, складені на чотирьох фізичних осіб, які проживають на вулицях Лесі Українки, Дорошенка і Сніжній та на проспекті Свободи. На одну фізичну особу накладено штраф у розмірі 850 гривень за заміну одного дерев’яного вікна на пластикове, а на трьох у розмірі 1700 гривень – за заміну двох і більше дерев’яних віконних заповнень на пластикові».

Відповідальний секретар комісії адмінкомісії й начальник відділу охорони та використання об’єктів культурної спадщини управління охорони історичного середовища ЛМР Олег Хандин розповів: «Також сьогодні започатковуємо практику накладання штрафів на безпосередніх виконавців робіт по заміні дерев’яних вікон чи дверей на пластикові. Зокрема йдеться про юридичну особу ТзОВ «Віконні системи», які проводили заміну вікон на вулиці Сніжній. Пропонуємо накласти штраф у розмірі 1700 гривень».

dailylviv.com

До теми

15:23 21 квітня 2021 р.

Автобусний маршрут №465 планують продовжити до села Поморяни

З метою уникнення соціальної напруги серед жителів Поморянської територіальної громади, Львівська ОДА ініціювала продовження схеми внутрішньорайонного автобусного маршруту загального користування № 465 Золочів - Бібщани ч/з Ремезівці до с. Поморяни.

Рубрика: Ситуації

13:27 21 квітня 2021 р.

Карантин в Україні продовжують ще на два місяці, - уряд

Уряд України продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації. Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії.

Рубрика: Ситуації

12:50 21 квітня 2021 р.

У Львові повідомили, коли запрацюють фонтани

Львівській фонтани чистять, перевіряють, тестують обладнання і готують до запуску в роботу після зими. Час, коли водограї запрацюють, визначатимуть з огляду на температуру зовнішнього повітря.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу