У Львові оприлюднили зміни до детального плану території

12:30 11 жовтня 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

«Містопроект» напрацював зміни до детального плану території у районі вулиць проектованої, Зеленої й Навроцького та проспекту Червоної Калини у Львові.

Про це повідомили в п’ятницю, 11 жовтня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «У рамках громадського обговорення відбулося громадське слухання проекту внесення змін до детального плану території у районі вулиць проектованої, Зеленої й Навроцького та проспекту Червоної Калини у Львові. Проект був розроблений на підставі рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №1001 від 3 листопада 2017 року».

«Його замовником є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Розробником – ДП ДІПМ «Містопроект», – поінформували також на порталі депутатів.

«За інформацією начальника відділу містобудівної документації управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР Галини Гірняк, ці зміни напрацьовані на підставі заяв та звернень деяких мешканців та власників будівель у тій частині, де проводиться зміна. Архітектор проекту, представниця ДП ДІПМ «Містопроект» Лілія Людкевич розповіла, що зміни стосуються частково всієї території детального плану загальною площею 61,967 га, вносять до неї певні уточнення», – повідомили також на порталі депутатів.

«За словами авторки проекту, зміни напрацьовані у зв’язку з тим, що, зокрема, у ДПТ було враховано інформацію про земельні ділянки, які були продані з аукціону. На одній із них, відповідно до ДПТ, передбачалася багатоквартирна житлова забудова, тепер заплановані громадські об’єкти», – розповіли також на порталі депутатів.

«Ще одну земельну ділянку відведено під майбутній продаж на земельному аукціоні. Там частково скориговані червоні лінії. Окрім того, на цій території передбачено облаштування скверу та громадського простору», – поінформували також на порталі депутатів.

«Присутні на слуханні мали можливість задати запитання архітектору. Завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Дзвенислава Челепіс повідомила, що письмові зауваження та пропозиції до проекту внесення змін до детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 27 жовтня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку departmentofarchitecture. lviv@gmail.com», – повідомили також на порталі депутатів.

dailylviv.com

До теми

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу