У Львові оприлюднили зміни до детального плану території

13:30 8 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: lvivrada.gov.ua

У межах громадського обговорення відбулося громадське слухання проекту внесення змін до детального плану території у межах вулиць Зеленої, Пасічної, Пирогівки й проектованої.

Про це повідомили у вівторок, 8 жовтня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Проект внесення змін до детального плану території розроблено на підставі рішення виконавчого комітету Львівської міської ради № 618 від 8 червня 2018 року. Замовником проекту є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект».

«Головний архітектор проекту, представник ДП ДІПМ «Містопроект» Петро Крупа поінформував про те, чому виникла необхідність внесення змін до ДПТ. За словами архітектора, у проекті опрацьовано рішення щодо функціонального використання та забудови кварталу орієнтовною площею сім гектарів, який є частиною мікрорайону під умовною назвою «Пасічний» площею близько 50 гектарів», – поінформували також на порталі депутатів.

«Зараз тут інтенсивно ведеться спорудження багатоквартирних житлових будинків. Цей мікрорайон передбачає реконструкцію колишньої промислової території району «Сихів» у житловий мікрорайон», – розповіли також на порталі депутатів.

«Це територія колишнього ВАТ «Львівське заводоуправління будівельних матеріалів», яке в процесі своєї ліквідації передавало в установленому порядку майно різним фізичним та юридичним особам під різне функціональне призначення (житло, офіси, майстерні, гаражі). Тому власники та користувачі земельних ділянок звернулися до Львівської міської ради з побажанням щодо змін до зонінгу, і виконавчий комітет прийняв рішення про  зміни до цього ДПТ», – повідомили також на порталі депутатів.

«Під час громадського слухання його учасники висловили пропозиції не вносити змін до цього ДПТ, зокрема, тих, які стосуються зміни поверховості будинків, які вже почали зводити на цій території, а люди придбали майнові права на квартири у майбутніх будинках. Завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Дзвенислава Челепіс зауважила, що письмові зауваження та пропозиції до проекту внесення змін до ДПТ та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 27 жовтня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку departmentofarchitecture. lviv@gmail.com», – поінформували також на порталі депутатів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

20:12 1 квітня 2020 р.

Десять заповідей влади для мешканців Львова на час карантину

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення дозволити діяльність оптикам, магазинам з продажу медичних виробів, сервісним центрам з ремонту комп’ютерів, сервісним центрам мобільних операторів, що надають послуги мобільного зв’язку, майстерням з ремонту велосипедів, пунктам прокату велосипедів.

Рубрика: Ситуації

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу