У Львові оприлюднили зміни до детального плану території

13:30 8 жовтня 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

У межах громадського обговорення відбулося громадське слухання проекту внесення змін до детального плану території у межах вулиць Зеленої, Пасічної, Пирогівки й проектованої.

Про це повідомили у вівторок, 8 жовтня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Проект внесення змін до детального плану території розроблено на підставі рішення виконавчого комітету Львівської міської ради № 618 від 8 червня 2018 року. Замовником проекту є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект».

«Головний архітектор проекту, представник ДП ДІПМ «Містопроект» Петро Крупа поінформував про те, чому виникла необхідність внесення змін до ДПТ. За словами архітектора, у проекті опрацьовано рішення щодо функціонального використання та забудови кварталу орієнтовною площею сім гектарів, який є частиною мікрорайону під умовною назвою «Пасічний» площею близько 50 гектарів», – поінформували також на порталі депутатів.

«Зараз тут інтенсивно ведеться спорудження багатоквартирних житлових будинків. Цей мікрорайон передбачає реконструкцію колишньої промислової території району «Сихів» у житловий мікрорайон», – розповіли також на порталі депутатів.

«Це територія колишнього ВАТ «Львівське заводоуправління будівельних матеріалів», яке в процесі своєї ліквідації передавало в установленому порядку майно різним фізичним та юридичним особам під різне функціональне призначення (житло, офіси, майстерні, гаражі). Тому власники та користувачі земельних ділянок звернулися до Львівської міської ради з побажанням щодо змін до зонінгу, і виконавчий комітет прийняв рішення про  зміни до цього ДПТ», – повідомили також на порталі депутатів.

«Під час громадського слухання його учасники висловили пропозиції не вносити змін до цього ДПТ, зокрема, тих, які стосуються зміни поверховості будинків, які вже почали зводити на цій території, а люди придбали майнові права на квартири у майбутніх будинках. Завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Дзвенислава Челепіс зауважила, що письмові зауваження та пропозиції до проекту внесення змін до ДПТ та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 27 жовтня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку departmentofarchitecture. lviv@gmail.com», – поінформували також на порталі депутатів.

dailylviv.com

До теми

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу