У Львові оприлюднили рейтинг небезпечних вулиць

17:55 17 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/lvivpolice

В обласному управлінні патрульної поліції склали рейтинг вулиць Львова, на яких у 2017-2018 роках найчастіше реєстрували ДТП за участю пішоходів.

Про це повідомили в середу, 17 квітня, в управлінні патрульної поліції Львівської області, де також розповіли: «Перше місце з великим відривом займає вулиця Городоцька. Там за два роки сталося, щонайменше, 106 аварій з пішоходами. Друге місце посіла вулиця Шевченка – там понад 48 таких ДТП. Третє місце – у проспекта Червоної Калини – 47 аварій».

«Четверте місце ділять між собою вулиця Стрийська та проспект Чорновола – щонайменше 37 ДТП. П’яте місце –у вулиці Кульпарківської – 32 автопригоди. Шоста сходинка – за вулицею Богдана Хмельницького, де зареєстрували 27 аварій», – поінформували також в управлінні патрульної поліції.

«Сьомий щабель ділять одразу три вулиці – Личаківська, Княгині Ольги та Франка. Там зафіксували щонайменше по 23 аварії з пішоходами. Восьме місце з кількістю 21 ДТП – у вулиці Наукової. Дев’яту сходинку посідає проспект Свободи. Там таких ДТП було не менше 19. Вулиця Виговського з кількістю 15 ДТП та вулиця Мазепи з 13 аваріями закривають невтішний рейтинг і є на десятому місці», – повідомили також в управлінні патрульної поліції.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини