У Львові оприлюднили проект забудови

17:15 27 вересня 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

На території видавництва «Вільна Україна» хочуть звести багатоповерховий офіс.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «У рамках громадського обговорення відбулося громадське слухання проекту внесення змін до детального плану території у межах вулиць Янева, Стрийської, Володимира Великого й залізничної колії. Підставою для розроблення проекту внесення змін до ДПТ є рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №352 від 12 квітня 2019 року, а замовником проекту – управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР.

Автор проекту Роман Андрусишин відзначив: «Зміни стосуються першої черги будівництва. Детальний план території був затверджений у 2017 році. Відповідно до змін, які розглядаються зараз, на території видавництва «Вільна Україна» висловили намір спорудити висотний багатоцільовий офісно-комерційний центр із вбудовано-прибудованими об’єктами громадського призначення та підземний багаторівневий паркінг на три поверхи.

Роман Андрусишин  також розповів: «Якщо натепер у Львові спостерігаються високі темпи житлового будівництва, то офісне будівництво відстає, навіть є дефіцит офісних приміщень. Як виглядатиме споруда офісного центру –визначатимуть, радше, на спеціально оголошеному конкурсі. Зараз вказані лише його параметри. Цей об’єкт може урізноманітнити цей район, стати його домінантою з-поміж житлових будинків.

Архітектор також повідомив: «Проектом також передбачається реконструкція вулиці В. Янева з розширенням дорожнього покриття та переміщенням її червоних ліній (земельних загального користування) на 18 метрів убік військової частини. Пропонується облаштувати додаткову смугу, яка пропускатиме транспорт у піковий час».

«Пропозиції учасників громадського слухання полягали у тому, аби зберегти зелений простір мікрорайону, залишити за зеленими насадженнями гарантований відсоток простору», – поінформували також на порталі депутатів.

На завершення громадського слухання завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Дзвенислава Челепіс зазначила: «Громадське обговорення проекту внесення змін до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триватиме до 13 жовтня. До цього часу включно можна подавати письмові зауваження та пропозиції до проекту щодо внесення змін до детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку departmentofarchitecture. lviv@gmail.com».

dailylviv.com

До теми

00:10 3 серпня 2021 р.

Пара, яка загинула в Стрийському парку, переписувалися в інтернеті лише два тижні, і тоді він пішов з нею гуляти

Львів із сумом зустрів ранок. Бо містяни були приголомшені втратою дітей. Пара закоханих загинула, коли на них упало дерево в парку. Біду спровокувала блискавка.

Рубрика: Ситуації

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу