У Львові оприлюднили проект забудови

17:15 27 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: lvivrada.gov.ua

На території видавництва «Вільна Україна» хочуть звести багатоповерховий офіс.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «У рамках громадського обговорення відбулося громадське слухання проекту внесення змін до детального плану території у межах вулиць Янева, Стрийської, Володимира Великого й залізничної колії. Підставою для розроблення проекту внесення змін до ДПТ є рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №352 від 12 квітня 2019 року, а замовником проекту – управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР.

Автор проекту Роман Андрусишин відзначив: «Зміни стосуються першої черги будівництва. Детальний план території був затверджений у 2017 році. Відповідно до змін, які розглядаються зараз, на території видавництва «Вільна Україна» висловили намір спорудити висотний багатоцільовий офісно-комерційний центр із вбудовано-прибудованими об’єктами громадського призначення та підземний багаторівневий паркінг на три поверхи.

Роман Андрусишин  також розповів: «Якщо натепер у Львові спостерігаються високі темпи житлового будівництва, то офісне будівництво відстає, навіть є дефіцит офісних приміщень. Як виглядатиме споруда офісного центру –визначатимуть, радше, на спеціально оголошеному конкурсі. Зараз вказані лише його параметри. Цей об’єкт може урізноманітнити цей район, стати його домінантою з-поміж житлових будинків.

Архітектор також повідомив: «Проектом також передбачається реконструкція вулиці В. Янева з розширенням дорожнього покриття та переміщенням її червоних ліній (земельних загального користування) на 18 метрів убік військової частини. Пропонується облаштувати додаткову смугу, яка пропускатиме транспорт у піковий час».

«Пропозиції учасників громадського слухання полягали у тому, аби зберегти зелений простір мікрорайону, залишити за зеленими насадженнями гарантований відсоток простору», – поінформували також на порталі депутатів.

На завершення громадського слухання завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Дзвенислава Челепіс зазначила: «Громадське обговорення проекту внесення змін до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триватиме до 13 жовтня. До цього часу включно можна подавати письмові зауваження та пропозиції до проекту щодо внесення змін до детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку departmentofarchitecture. lviv@gmail.com».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:05 21 лютого 2020 р.

Більшість затриманих у Нових Санжарах мітингарів виявилися не місцевими

Після заворушень у Полтавській області, в яку доправили евакуйованих з Китаю людей, це питання розслідують правоохоронці і розглядають, зокрема – на сесії Полтавської облради.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Депутатка планує просити СБУ порушити кримінальну справу щодо протестів поблизу Львова

У Львівській міськраді дозволили будівництво багатоповерхівок

У Львові виник конфлікт між водіями зі застосуванням балончика й домкрата

Аварії позбавили львів’ян води на 20 вулицях

Більшість затриманих у Нових Санжарах мітингарів виявилися не місцевими

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу