У Львові опалюють 99% житлових будинків, – ЛМР

11:00 30 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

29 жовтня у Львові розпочався опалювальний сезон для населення.

Про це повідомили в середу, 30 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Теплопостачальні підприємства подали впродовж минулого дня опалення майже до усіх споживачів житлового фонду. Станом сьогодні на ранок «Львівтеплоенерго» забезпечило подачу опалення до 1595 житлових будинків, а «Залізничнетеплоенерго» − до 523. Це 99% від загальної кількості будинків, які отримують центральне опалення».

«Станом на ранок «Львівтеплоенерго» подає опалення до 1595 будинків − 98,8% від загальної кількості. Без тепла − 18 будинків у Львові (№34 на вулиці Князя Романа, №57 на вулиці Пасічній, №34 на вулиці Зубрівській, №18 на вулиці Енергетичній, №6а на вулиці Карманського, №157а на вулиці Івана Франка, №33 на вулиці Володимира Великого, №105 на вулиці Коновальця, №69 на вулиці Княгині Ольги, №139 на вулиці Кульпарківській, №16 на вулиці Володимира Великого, №6 на вулиці Рубчака, №42, №44 та №46, на вулиці Східній, №3 та №21 на вулиці Корінній і №40 на вулиці Янка Купала, 40). Причина відсутності опалення – пориви у внутрішньо будинковій системі, заборгованість і відмова споживачів, тощо», – поінформували також у міськраді.

«Залізничнетеплоенерго» подало опалення до 523 будинків. Це 100% усіх споживачів житлового фонду», – розповіли також у міськраді.

Тепловики пояснили: «Ми забезпечуємо подачу опалення до будинку. Натомість мешканці будинку можуть самі приймати рішення чи приймати тепло. Тому, якщо у якомусь будинку тепла немає, то мешканці, в першу чергу, повинні звернутися до балансоутримувача і з’ясувати причину відсутності. Якщо в одній кімнаті батарея гріє, а в іншій ні – теж потрібно звертатися до балансоутримувача, адже тепло до будинку подається, а є проблеми у внутрішньо будинковій системі».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:45 9 квітня 2020 р.

Хворим, які потребують хіміотерапії та гемодіалізу, дозволили проїзд у громадському транспорті

Міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення про надання дозволу на проїзд у громадському транспорті Львова хворим на хронічні захворювання, а саме хворим, які потребують хіміотерапії та гемодіалізу. Мова йде про користування транспортом в часі карантину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Правки до законопроєкту "Про медіа” №2693"

Рубрика: Політика

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу