У Львові опалюють 149 бюджетних установ

14:32 7 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

149 установ гуманітарного спрямування – школи, садки, лікарні та заклади культури Львова – вже отримують опалення.

Про це повідомили в понеділок, 7 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Теплопостачальні підприємства міста подають теплову енергію на підставі письмових звернень керівників відповідних закладів. Заявки від керівників таких закладів надходять і надалі, тож кількість установ, де увімкнули опалення, постійно збільшується.

«Тепловики на 100% готові подавати теплоносій і до житлових будинків. Однак, рішення буде прийнято лише на основі погодних умов – якщо впродовж трьох діб середньодобова температура не перевищуватиме +8°», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації