У Львові опалення отримують лише дев’ять бюджетних установ

14:28 20 квітня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, станом на 20 квітня опалення отримують обласна клінічна лікарня, оранжерейно-тепличний комплекс, будинок дитини №1, госпіталь інвалідів війни та репресованих, геріатричний будинок-інтернат, клінічний пологовий будинок і дитяча установа №12.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 20 квітня, «Щоденному Львову»,

«Згідно з розпорядженням міського голови Львова №96 від 07.04.2015р., з 9 квітня у Львові завершено опалювальний сезон. Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», з 9 квітня припинено подачу опалення до усіх споживачів категорії населення.

Щодо бюджетних установ, то їм опалення подається на основі листів-звернень. Станом на 20 квітня опалення отримують: Обласна клінічна лікарня, на вул. Чернігівська, 7; Оранжерейно-тепличний комплекс, на вул. Черемшини, 44; Комунальний будинок дитини №1, на вул. Комаринця, 2а; Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи, на вул. Івасюка, 31 (Винники); Львівський геріатричний будинок-інтернат, на вул. Медової Печери,71; Львівська обласна дитяча клінічна лікарня (ОХМАТДИТ), на вул. Лисенка, 31 та Лікарська,4; Міський комунальний клінічний пологовий будинок, на вул. Мечникова, 8 та дитяча установа №12 на вул. Довбуша,12».

dailylviv.com

До теми

01:29 2 липня 2022 р.

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, - дослідження Reuters

Аналіз британської агенції Reuters показав, що десятки керівників російських оборонних компаній не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Європейського Союзу або Сполученого Королівства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу