У Львові оновлять вулицю Курмановича

13:28 9 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 576


Фото: city-adm.lviv.ua

Наступного тижня у Львові розпочнеться ремонт вулиці Курмановича.

Про це повідомили в середу, 9 жовтня, у Львівській міськраді. Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк розповіла: «Дозвіл на проведення робіт є. Зараз подали документи в поліцію на перекриття вулиць, а в п’ятницю завозимо матеріали, вагончики, і у вівторок плануємо розпочати ремонтні роботи».

«Ремонтні роботи виконуватиме переможець тендеру – ТзОВ «Онур», з яким департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР уклав 2 жовтня угоду на проведення ремонту. Вартість робіт – 71,5 млн. гривень», – поінформували також у міськраді.

«Ремонтуватимуть вулицю Курмановича на ділянці від вулиці Апостола до вулиці Пꞌясецького. Це близько одного кілометра. Згідно з проектом передбачено заміну дорожнього покриття, прокладання нових комунікацій, висадка зелених насаджень», – розповіли також у міськраді.

«Завершення ремонтних робіт передбачено у 2020 рокі. А цього року заплановано розпочати ремонт вулиці Апостола», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:00 21 жовтня 2019 р.

Переключення водогону позбавить водопостачання частину львів’ян

У зв'язку з переключенням новозбудованої ділянки водопроводу на вулиці Грядковій, у вівторок, 22 жовтня, з 9.00 до 17.00 призупинять подачу води в частину Личаківського району.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 501