У Львові оголосили конкурс зі спорудження та експлуатації системи дегазації звалища

12:45 8 листопада 2018 р.


Фото: скріншот

Львівське комунальне підприємство «Зелене місто» оголосило конкурс зі спорудження та експлуатації системи дегазації міського полігону твердих побутових відходів у Грибовичах.

Упродовж наступних 30 днів буде проведено конкурс й визначено переможця. Підписання договору з компанією-переможцем планується до кінця поточного року.

Роботу зі спорудження системи дегазації буде розпочато в наступному році, — паралельно з початком робіт з комплексної рекультивації полігону. Конкурс оголошено згідно з рішенням виконкому Львівської міської ради №1167 «Про затвердження конкурсної документації зі спорудження та експлуатації системи дегазації міського полігону твердих побутових відходів у селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області» від 26 жовтня 2018 року.

Грибовицьке сміттєзвалище готують до рекультивації, яка триватиме у два етапи. Наразі розпочаті роботи стадії стабілізації тіла звалища. Для убезпечення навколишнього середовища від негативного впливу полігону переобладнано станцію очистки фільтратів: її продуктивність збільшено до 250 кубічних метрів на добу.

Також виконано роботи з посилення дамби, влаштовано 15 моніторингових (газових) свердловин. А вже з наступного року очікується старт повномасштабних заходів з рекультивації полігону.

Про це повідомили в четвер, 8 листопада, в прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу