У Львові оголошено конкурс перевізників відходів

11:24 21 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Конкурс запланували провести в Галицькій районній адміністрації 26 серпня 2016 року.

«Галицька адміністрація оголошує конкурс з надання послуг щодо вивезення відходів – повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Галицька районна адміністрація оголошує конкурс з надання послуг щодо вивезення (збирання, зберігання і перевезення) твердих та великогабаритних побутових відходів (крім токсичних та особливо небезпечних) з території львівських комунальних підприємств, що обслуговують житловий фонд. Організатор конкурсу: Галицька районна адміністрація Львівської міської ради.

Юридична адреса: Україна, 79000, Львів, вулиця Ліста, 1. Особи, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: секретар конкурсної комісії, головний спеціаліст відділу житлового господарства Павло Миколайович Тищик, кабінет №44, телефон 254-66-16, заступник голови комісії, начальник відділу житлового господарства районної адміністрації Кушка Галина Андріївна, кабінет №43, телефон 254-66-13.

Предмет конкурсу: послуги з вивезення (збирання, зберігання і перевезення) твердих та великогабаритних побутових відходів (крім токсичних та особливо небезпечних) з території львівських комунальних підприємств, які обслуговують житловий фонд. Місце надання послуг: Галицький район.

Строк надання послуг: на один рік з дати підписання договору. Отримання конкурсної документації: 79005, Львів, вулиця Ліста, 1. Спосіб: особисто або поштою. Умови подання конкурсних пропозицій: 79005, мЛьвів, вулиця Ліста, 1, кабінет №10. Спосіб: особисто або поштою.

Кінцевий строк: не пізніше, як в місячний термін з дати подання оголошення у ЗМІ. Проведення конкурсу: 79005, Львів, вулиця Ліста, 1, четвертий поверх, зал засідань. Дата: 26 серпня 2016 року. Час: 12.00.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: 254-66-16, 254-66-17, заступник голови комісії Г. Кушка».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу