У Львові оголошено конкурс перевізників відходів

11:24 21 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Конкурс запланували провести в Галицькій районній адміністрації 26 серпня 2016 року.

«Галицька адміністрація оголошує конкурс з надання послуг щодо вивезення відходів – повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Галицька районна адміністрація оголошує конкурс з надання послуг щодо вивезення (збирання, зберігання і перевезення) твердих та великогабаритних побутових відходів (крім токсичних та особливо небезпечних) з території львівських комунальних підприємств, що обслуговують житловий фонд. Організатор конкурсу: Галицька районна адміністрація Львівської міської ради.

Юридична адреса: Україна, 79000, Львів, вулиця Ліста, 1. Особи, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: секретар конкурсної комісії, головний спеціаліст відділу житлового господарства Павло Миколайович Тищик, кабінет №44, телефон 254-66-16, заступник голови комісії, начальник відділу житлового господарства районної адміністрації Кушка Галина Андріївна, кабінет №43, телефон 254-66-13.

Предмет конкурсу: послуги з вивезення (збирання, зберігання і перевезення) твердих та великогабаритних побутових відходів (крім токсичних та особливо небезпечних) з території львівських комунальних підприємств, які обслуговують житловий фонд. Місце надання послуг: Галицький район.

Строк надання послуг: на один рік з дати підписання договору. Отримання конкурсної документації: 79005, Львів, вулиця Ліста, 1. Спосіб: особисто або поштою. Умови подання конкурсних пропозицій: 79005, мЛьвів, вулиця Ліста, 1, кабінет №10. Спосіб: особисто або поштою.

Кінцевий строк: не пізніше, як в місячний термін з дати подання оголошення у ЗМІ. Проведення конкурсу: 79005, Львів, вулиця Ліста, 1, четвертий поверх, зал засідань. Дата: 26 серпня 2016 року. Час: 12.00.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: 254-66-16, 254-66-17, заступник голови комісії Г. Кушка».

dailylviv.com

До теми

21:51 26 лютого 2021 р.

Голова ЛОДА не радить мешканцям Львівщини їхати на Івано-Франківщину

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від сьогодні, 26 лютого, Івано-Франківська область перебуває у «червоній зоні».

Рубрика: Ситуації

10:35 26 лютого 2021 р.

Батьки порушують ПДР, ігноруючи безпеку своїх дітей

Майже половина дітей у Львові їздить у автівках без автокрісел. Такі результати дослідження отримали волонтери громадської організації “Impact”, що займається безпекою дорожнього руху в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу