У Львові одночасно ремонтують два десятки доріг і вулиць

17:21 16 липня 2014 р.

  • 0
  • 1959


Фото: zik.ua

Як запевняють у районних адміністраціях, особлива увага надається інфраструктурі та потребам людей з обмеженими можливостям.

Як повідомила сьогодні, 16 липня, «Щоденному Львову», прес-служба міської ради, у Львові проводять різні ремонтні роботи на близько 20 дорогах та тротуарах. У повідомленні також конкретизується:

«Робота над покращенням тротуарів та дорожнього покриття триває в усіх районах міста. Як повідомляють у районних адміністраціях, особлива увага приділяється інфраструктурі та потребам людей з обмеженими можливостям.

Ведеться робота над зниженням пандусів і бордюрів на пішохідних переходах. Зараз роботи тривають на близько 20 об’єктах. 

В Галицькому районі проводять ремонт доріг та тротуарів на вул. Самчука та вул. Куліша.

В Залізничному районі вже закінчують ремонт вул. Вагонної від вул. Яворницького до вул. Сигнальної. Загальна площа ремонтної роботи складає 670 м. кв. та має приблизну вартість 148 тис. грн.

Також триває ремонт вул. Любінської від зупинки громадського транспорту до будинку 156. Загальна площа ремонтних робіт складає 572 м. кв. та має приблизну вартість 168 тис. грн.

В Личаківському районі роблять ремонт доріг та тротуарів на вул. Кричевського, тротуари – на вул. Личаківській та на вул. Шафарика. 

У Сихівському районі триває підготовка тротуарів до ремонту на вул. Буйка та роблять хідники на вул. Білоцерківській. Також йде робота щодо пониження пандусів для людей з обмеженими можливостям. Ведеться робота над дорожнім покриттям на вул. Зеленій та починається робота над розворотним кільцем біля лікарні №8. 

У Франківському районі тривають роботи на вул. Володимира Великого, 69, 71. Налагоджена активна співпраця районної адміністрації та мешканців: на вул. Гординських кладуть плитку, яку купували мешканці за своїм бажанням.

Також адміністрація вже закупила матеріали для ремонту тротуару на вул. Науковій. На ремонті наполягали мешканці. 

У Шевченківському районі тривають ремонті роботи на вул. Грінченка, 4 та вул. Мазепи, 12 та 15. Також ведуться роботи по пониженню тротуарів на пішохідних переходах. Володимир Шульга, начальник відділу комунального господарства районної адміністрації наголосив, що усі роботи по пониженню тротуарів в районі планують закінчити до 1 вересня. 

Найближчим часом будуть проводити ремонтні роботи на площі 700-річчя Львова, вул. Митрополита Андрея, частині вул. Зеленої, вул. Широкій, вул. Петлюри, вул. Роксоляни (між дитячим садочком та школою), вул. Кульчицького, вул. Б. Хмельницького, вул. Білоцерківській, транспортне кільце вул. Зеленої та вул. Дж. Вашингтона, тощо».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:15 13 жовтня 2019 р.

На Львівщині загинув на пішохідному переході селянин

Водій автомобіля «Форд Куга» збив у неділю, 13 жовтня, на пішохідному переході на трасі «Київ-Чоп» поблизу села Чучмани місцевого жителя, який від потужного удару загинув миттєво.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 1143

09:30 13 жовтня 2019 р.

У Львові зареєстрували минулої доби 27 ДТП

12 жовтня на автодорогах на території Львівської області зареєстрували 48 дорожньо-транспортних пригод, унаслідок трьох із яких травмувалися троє людей.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 420