У Львові обвалився карниз будинку

16:22 18 листопада 2016 р.


Фото: зі сторінки Ігоря Зінкевича в інтернет-мережі «Facebook»

Мешканці будинку №14 на вулиці Шолом-Алейхема вимагають терміново вжити заходів.

Мешканці будинку №14 на вулиці Шолом-Алейхема повідомили в п’ятницю, 18 листопада, що сьогодні близько 12 обвалився його карниз, уламки якого та елементи металевих конструкцій впали на пішохідну частину. Вони також нагадали, що в грудні 2015 року під час проведення управлінням охорони історичного середовища Львівської міськради й Німецьким товариством міжнародного співробітництва («GIZ») огляду їх будинку було встановлено, що стан даху та відповідно дахових дерев'яних конструкцій – у незадовільному стані, а покриття куполу та водовідведення з його покриття – аварійне, наслідком чого є руйнація горищного перекриття з ліпним декором актового залу та замокання межової стіни третього та другого поверхів будинку.

Зокрема, товариство «GIZ» надало у тому звіті перелік рекомендацій для виведення будівлі з аварійного стану, оскільки такий стан є небезпечний для життя людей. А 17 березня 2016 року комісією працівників ЛКП «Центральне» було складено акт про те, що будинок №12 перебуває у технічно незадовільному стані, перекриття на його третьму поверсі обвалилось, що призводить до затікання та сирості будинку.

Відтак, мешканці будинку №14 на вулиці Шолом-Алейхема констатують – оскільки він перебуває в аварійному стані, то потребує невідкладного ремонту, реставрації, реконструкції та переобладнання. В іншому разі будівля може бути втрачена як пам'ятка архутектури й матеріальна цінність, а також зруйнувати будівлю будинку №14, яка має суміжну стіну з будинком №12, та потерпає від руйнації останнього.

Мешканці вулиці Шолом-Алейхема додали до свого повідомлення фотофіксацію інциденту, аварійного стану будинків №12 та №14, а також заключення ЛМР, «GIZ» управління охорони історичного середовища ЛМР і ЛКП «Центральне», відтак, вимагають терміново вжити заходів щодо ліквідаціїї аварійного стану споруди. Вони такод попередили: «В іншому випадку це може призвести до трагічних наслідків, оскільки ця вулиця з інтенсивним пішохідним та транспортним рухом від Краківського ринку до центральної історичної частини міста».

Звернення мешканціі будинку №14 на вулиці Шолом-Алейхема опублікував сьогодні, 18 листопада, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» депутат Львівської міської ради й голова виконкому громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич.

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу