У Львові обмежили рух транспорту стовпцями

14:20 11 грудня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Обмежуючі стовпці на площі Івана Франка сприятимуть дотриманню правил дорожнього руху.

Про це повідомили в середу, 11 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що для забезпечення дотримання правил дорожнього руху водіями приватних автомобілів на площі Івана Франка встановили обмежуючі стовпці. Як повідомив начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів, встановлені стопці забезпечують рух транспорту по смугах і, відповідно, авто не блокують рух трамваїв і не створюють заторів.

Орест Олеськів зазначив також: «Стовпці для організації руху приватного транспорту встановлено на площі Івана Франка на замовлення Галицької районної адміністрації. Адже всім відомо, що в пікові години на перехресті дуже сповільнений рух через недотримання правил дорожнього руху – автомобілі виїжджали на зустрічну смугу трамваїв і перехрестя блокували. Встановлені стовпці не дозволяють цього зробити.

«Стовпці запобігають блокуванню руху на перехресті, та дозволяють прискорити рух трамваїв і автобусів. При в’їзді на площу (перехрестя) є знак, який показує, що рух транспорту має бути по смугах. Тому встановлені стовпці промаркували ці смуги і сприяють тому, щоб водії рухалися у відповідності до цього знаку. Схема руху на площі погоджена також у поліції», – розповів Орест Олеськів.

Як інформував «ЩЛ», у Львові перекрили вулицю Колумба.

dailylviv.com

До теми

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

15:53 12 травня 2021 р.

Галицькі митники розповіли про найпопулярніші контрабандні товари

Упродовж січня - квітня 2021 року підрозділи митниці виявили й припинили 809 порушень митних правил загальною вартістю предметів правопорушень 37,3 млн грн. Окрім того, до правоохоронних органів митниця надіслала 64 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Рубрика: Ситуації

15:41 12 травня 2021 р.

Leopolis Jazz Fest: організатори повідомили про безпрецедентні правила карантинної безпеки

Цьогорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Проведення Leopolis Jazz Fest з дотриманням карантинних норм стане стартом відновлення культурного та економічного життя для країни, прикладом для інших концертних організаторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу