У Львові обмежать рух транспорту через триатлон

11:00 6 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У неділю, 8 вересня, у Львові відбудуться масштабні змагання «Lviv Triathlon Cup», які поєднають плавання, біг і велоперегони.

Про це повідомили в п'ятницю, 6 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли подробиці: «За сприянням міської ради проводиться «Відкритий кубок Львова з триатлону». Плавання відбуватиметься в дистанції 1,5 кілометра, велосипедна дистанція – 40 кілометрів, бігова дистанція становитиме 10 кілометріУ зв'язку зі змаганнями, рух автотранспорту на маршруті змагань буде обмежено».

Заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна зазначила: «На вулиці Липинського й проспекті Чорновола розміщено спеціальні інформаційні стенди, бо там буде обмежено рух. Змагання розпочнуться о 9.00 у Брюховичах»

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко розповів: «Ми хочемо перепросити у всіх мешканців нашого міста за певні незручності, які будуть виникати, але й подякувати великій кількості людей, які долучилися до того, щоб мінімізувати ці незручності, оскільки на певний час будуть обмежені в’їзд і виїзд з Брюхович, рух проспектом Чорновола і рух центральною частиною містФактично, ключові години – з 8.00 до 12.00. Організатори максимально намагалися звузити цей поріг ситуативного перекриття».

«Забіг на 200, 300 та 500 метрів (Дитяча триатлонна ліга) відбуватиметься за маршрутом «проспект Свободи, 41 – проспект Свободи, 1 – проспект Свободи, 24», чотирикілометровий велозаїзд (Дитяча триатлонна ліга) буде за маршрутом «проспект Чорновола – площа Різні – проспект Чорновола – проспект Чорновола, 1 – вулиця Городоцька, 2», кілометровий забіг – за маршрутом «проспект Свободи, 41 – проспект Свободи, 1 – проспект Свободи, 24», заплив учасників на озері «Колиба» на вулиці Бурденка в Брюховичах, велозаїзд – за маршрутом «вулиця Бурденка, 14 (озеро «Колиба» у  Брюховичах) – вулиця Замарстинівська, 217 – вулиця Варшавська – проспект – Чорновола, 103 – вулиця Липинського, 3 – вулиця Угнівська, 9 – проспект Чорновола, 45 – проспект Чорновола, 7 – вулиця Покутська, 2 – проспект Чорновола, 103», забіг на 10 кілометрів – за маршрутом «проспект Свободи, 41 – проспект Свободи, 1 – вулиця Князя Романа – проспект Свободи, 24 – вулиця Городоцька, 2».

«На час проведення змагань буде перекрито або обмежено рух транспорту на різних ділянках маршруту від Брюховичів до проспекту Свободи. У зв’язку з цим, не курсуватиме тролейбус №33 та зміниться схема руху 20 автобусних маршрутів», – поінформували також у міськраді.

«Проспект Свободи та проїзд з вулиця Дорошенка на вулиця Беринди будуть закриті для руху приватного транспорту впродовж усього 8 вересня. У зв’язку з перекриттям у русі трамваїв №1, №2 та №9, у цей час можливі короткотермінові затримки в центрі міста. А з 8.30 до 12.00 зміниться схема руху автобусів №1а, №17, №22, №41 та №53. Тролейбуси №33 не працюватимуть до 11.30», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:18 30 березня 2020 р.

У Львові перевірять "Арсени" через порушення карантину

Сьогодні на ранковій нараді в міського голови Львова обговорили питання посилення роботи оперативних груп задля перевірки дотримання правил у мережі супермаркетів «Арсен», де вчора було зафіксовано порушення правил в час карантину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу