У Львові облаштують смуги для громадського транспорту

16:15 22 листопада 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міська комісія з безпеки дорожнього руху ухвалила рішення про облаштування смуг для руху громадського транспорту на семи вулицях Львова.

Зокрема, смуги для руху громадського транспорту облаштують на вулиці Пасічна (від вулиці Китайської до вулиці Таджицької), на вулиці Любінська (на ділянці від моста, далі по вулиці Окружній і до вулиці Кульпарківської), на вулиці Городоцькій (від вулиці Народної до вулиці Горської (перед вулицею Чернівецькою), на проспекті Чорновола (на ділянках від вулиці Детька до вулиці Липинського в напрямку від центру, й від вулиці Липинського до вулиці Куліша у напрямку центру), на вулиці Хмельницького (від вулиці Грінченка до «Галицького Перехрестя»), на вулиці Стрийській (в обох напрямках від вулиці Героїв Майдану до вулиці Вернадського), на вулиці Кульпарківській (від вулиці Володимира Великого до вулиці Антоновича, від вулиці Героїв УПА до вулиці Володимира Великого у зворотному напрямку).

Провідний спеціаліст управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк пояснив: «На усіх цих ділянках крайню праву смугу виокремлять для руху винятково громадського транспорту. Потреба виокремити на ділянках цих вулиць смуги для громадського транспорту спричинена тим, що усі ці вулиці радіального напрямку – ведуть до центру міста, в більшості з них є по чотири смуги для руху транспорту, і на них у ранкові і вечірні пікові години є велике скупчення транспорту і, відповідно, затори. Тому, щоб сприяти швидкому проїзду громадського транспорту, було прийнято рішення виділити на цих вулицях смуги для проїзду виключно громадського транспорту».

«На цих ділянках вулиць мають бути встановлені відповідні дорожні знаки та нанесена розмітка. Дорожні знаки районні адміністрації можуть встановити, за їх наявності, в будь-який час, а для нанесення дорожньої розмітки має бути дотриманий відповідний температурний режим. Тому цього року нанести розмітку не вдасться», – розповів Костянтин Баранюк.

Про це повідомили в четвер, 22 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу