У Львові облаштують біля вокзалу підземний паркінг

13:15 11 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: скріншот з «YouTube»

Виконком Львівської міськради визначив «Львівавтодор» замовником виготовлення проектно-кошторисної документації для облаштування паркінгу на площі Двірцевій.

Про це повідомили в п’ятницю, 11 жовтня, у Львівській міськраді. Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий доповів на засіданні виконкому: «Пропоную визначити ЛКП «Львівавтодор» замовником виготовлення проектно-кошторисної документації підземного паркінгу на площі Двірцевій. Управління інвестицій паралельно займається оголошенням інвестиційного конкурсу по цьому об’єкту. Це буде відбуватися паралельно, щоб на момент проведення конкурсу ми вже мали готовий проект. Після реконструкції на площі Двірцевій буде збільшена пішохідна зона і на поверхні не буде місця для паркування, тому необхідно роботи підземний паркінг».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:29 3 червня 2020 р.

Цвинтар без штучних квітів: село на Львівщині позбулося пластику

У селі Вільшаник Львівської області священник Української греко-католицької церкви домігся, аби з кладовища зникли усі штучні квіти та вінки. Тепер на могилах ростуть тільки живі рослини і приносять живі букети.

Рубрика: Ситуації

09:55 3 червня 2020 р.

Держпродспоживслужба Львівщини не називає порушників норм водопостачання

В офіційному повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області не перелічено 31 об'єкт централізованого водопостачання, де порушені вимоги санітарного законодавства.

Рубрика: Ситуації