У Львові облаштують біля вокзалу підземний паркінг

13:15 11 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: скріншот з «YouTube»

Виконком Львівської міськради визначив «Львівавтодор» замовником виготовлення проектно-кошторисної документації для облаштування паркінгу на площі Двірцевій.

Про це повідомили в п’ятницю, 11 жовтня, у Львівській міськраді. Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий доповів на засіданні виконкому: «Пропоную визначити ЛКП «Львівавтодор» замовником виготовлення проектно-кошторисної документації підземного паркінгу на площі Двірцевій. Управління інвестицій паралельно займається оголошенням інвестиційного конкурсу по цьому об’єкту. Це буде відбуватися паралельно, щоб на момент проведення конкурсу ми вже мали готовий проект. Після реконструкції на площі Двірцевій буде збільшена пішохідна зона і на поверхні не буде місця для паркування, тому необхідно роботи підземний паркінг».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації