У Львові облаштовують закритий контейнерний майданчик

17:35 18 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Облаштування закритого контейнерного майданчика на вулиці Ранковій, 49 у Залізничному районі Львова – на фінальній стадії.

Про це повідомили в середу, 18 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Вже встановлено підземну платформу, яка автоматично піднімається за допомогою гідравліки, та вмонтовано компактні урни на поверхні. Самі ж контейнери розташовуватимуться повністю під землею».

У «Львівспецкомунтрансі» уточнили: «Підприємство встановить чотири контейнери однакового об’єму. Всі будуть призначені для змішаних відходів. Поряд також стоятимуть нові контейнери закритого типу, так званих «дзвіночків», для збору пластику та скла».

«Нова технологія дозволяє локалізувати неприємні запахи, робить прибудинкову територію естетично привабливішою за рахунок того, що контейнери заховані повністю під землею, сприяє покращенню санітарного стану загалом, вміщує набагато більше відходів, забезпечує ретельне сортування та захищає сміття від опадів та вітру», – поінформували також у «Львівспецкомунтрансі».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:05 25 лютого 2020 р.

Комунальники запевнили, що не забруднюють Львів

У львівському комунальному підприємстві «Зелене місто» стверджують, що в компості, який утворився в спеціальному контейнері на вулиці Пластовій, 13 у Львові, вміст шкідливих речовин, зокрема – важких металів, не перевищує гранично допустимої норми.

Рубрика: Ситуації

10:00 25 лютого 2020 р.

Пориви вітру повністю знеструмили на Львівщині 121 населений пункт

24 лютого, внаслідок несприятливих погодних умов (дощ, мокрий сніг, пориви вітру 17-22 метрів за секунду, а місцями – 25-30 за секунду), на Львівщині зафіксували порушення електропостачання у 18 районах.

Рубрика: Ситуації