У Львові облаштовують ще один громадський простір | Новини Львова

У Львові облаштовують ще один громадський простір

10:35 15 травня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/groups/hotline.lviv

Загальна вартість облаштування громадського простору на вулиці Гашека – 4,8 млн. гривень.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в середу, 15 травня: «На вулиці Гашека розпочалися у вересні минулого року роботи з облаштування громадського простору. За інформацією Сихівської районної адміністрації, станом на сьогодні облаштовано покриття, встановлено вуличні меблі та висаджено багаторічні рослини. Роботи продовжуються. Загальна вартість робіт становитиме 4,8 млн. гривень».

«Завершити роботи заплановано до липня 2019 року. Роботи виконує на замовлення Сихівської районної адміністрації ТзОВ «Арка-Пік». Станом на сьогодні вже виконано влаштування покриттів з дрібно розмірних фігурних елементів мощення (ФЕМ) площею 1248,8 квадратних метрів, замінено 31 опору зовнішнього освітлення, встановлено вуличні меблі, зокрема – тенісний стіл, висаджено багаторічні насадження – клен гостролистий, Молонія голуба, Вівсяниця, Лапчатка, Верес звичайний, Кизильник, Бабарис. Залишається вистелити поліуретанове покриття та провести облицювання вуличних меблів», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:52 11 серпня 2020 р.

Прикордонники запустили чат-бота для тих, хто перетинає кордон

Опрацювавши десятки тисяч дзвінків на телефон служби «Довіра», фахівці у сфері комунікацій Держприкордонслужби виокремили найчастіші запитання та акумулювали відповіді на них у діалогових ланцюжках віртуального робота.

Рубрика: Ситуації

11:17 11 серпня 2020 р.

Великі черги на кордоні: Угорщина посилила контроль

Упродовж останніх днів на кордоні з Угорщиною фіксується певне накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України через пункти пропуску «Чоп (Тиса)» та «Лужанка».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу