У Львові облаштовують пішохідно-велосипедну доріжку на верхній алеї вулиці

15:15 30 липня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На верхній алеї вулиці Коперника облаштовують нову пішохідно-велосипедну доріжку.

Про це повідомили у вівторок, 30 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Інститут просторового розвитку» створив проект пішохідно-велосипедної доріжки під мурами монастиря святого Лазаря на верхній алеї вулиці Коперника. Проектом передбачено переоблаштування верхньої тераси по вулиці Коперника на спільну зону для велосипедистів та пішоходів шириною 2,5 метра. Вартість робіт становить близько чотирьох мільйонів гривень».

Заступниця директора «Інституту просторового розвитку» Олександра Сладкова зазначила: «Це один з найцікавіших і найскладніших проектів для нас, тому що з одного боку люди люблять перебувати в природньому середовищі, а його досить не багато залишилося в центральній частині міста, а з іншого боку – це є один з найскладніших проектів через те, що тут довелося прийняти дуже складне рішення зрізки самосівів».

Олександра Сладкова також розповіла: «Для того, щоб стабілізувати схил, треба було забрати ці дерева самосіви. Відповідно ми повністю переробляємо схил, але в той самий час залишили великі дерева, які були добре сформовані біля ста років. І тут буде висаджено ще 25 дерев і біля двох тисяч кущів».

Заступниця директора «Інституту просторового розвитку» Олександра Сладкова також зазначила: «Для краси ми посадимо граби і глоди «Pauls Scarlet». Вони створять об’єм, глід буде гарно цвісти. А для того, щоб тримати схил, буде посаджено рослину, яка у Львові є тільки в ботанічних садах, – це клен татарський. Він дуже добре тримається схилу, бо він і сам росте на схилах, і його спеціально привезуть для того, щоб посадити тут. Зазначу, на кожному об’єкті ми намагаємося посадити дерева, яких у Львові ще не було».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу