У Львові обговорюватимуть зміни до проекту детального плану території

13:15 29 липня 2019 р.


Фото: drive.google.com

У понеділок, 29 липня, о 18:00 у Культурно-освітньому центрі імені Олександр Довженка» на проспекті Червоної Калини розпочнеться громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проект внесення змін до детального плану території у району забудови, обмеженої проспектом Червоної Калини й вулицями Угорською, Тернопільською та Луганською.

Про це повідомили в понеділок, 29 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проект внесення змін до детального плану території у району забудови, обмеженої проспектом Червоної Калини й вулицями Угорською, Тернопільською та Луганською триватиме до 19 серпня 2019 року.

«Замовником детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект». Із проектом містобудівної документації можна ознайомитись у рубриці «Місто – Проекти детальних планів території» на сайті Львівської міської радита у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 19 серпня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення», – поінформували також у міськраді.

На інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради пояснили: «Як повідомив один з проектантів, архітектор Юрій Столяров, проводиться внесення змін в детальний план території на прохання підприємців з метою коригування конфігурації проїздів».

«Коригування заплановане таким чином, щоб всі мали рівнозначні комфортні заїзди і підходи та могли здійснити реконструкцію своїх будівель. Тобто фактично відкориговано червоні лінії і передбачено проїзди, заплановано реконструкцію існуючих господарських будівель і споруд під офісні будівлі з паркінгами та закладами обслуговування та громадського харчування», – поінформували також на порталі депутатів.

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу