У Львові обговорюватимуть розвиток громади Підзамче | Новини Львова

У Львові обговорюватимуть розвиток громади Підзамче

16:48 13 травня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/CityMakersCourseLviv

19 травня команда Інституту міста в рамках навчального курсу з міського розвитку «City Makers' Course Lviv» організує публічне обговорення напрацювань щодо можливого розвитку громади Підзамче.

Про це повідомили в понеділок, 13 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Навчальний курс «City Makers' Course Lviv» тривав з жовтня 2018 року до квітня 2019 року. Модульна система навчання дала змогу 22 архітекторам, соціологам, географам, менеджерам та інженерам навчатися за програмою міського розвитку при менторстві визнаних міжнародних експертів, урбаністів. Об’єктами їхньої практичної роботи стали дві громади Львова – Підзамче та Виговського».

«Організатори обговореннязапрошують усіх зацікавлених на публічну зустріч-презентацію – обговорення розвитку громади Підзамче. Учасники курсу представлять свій аналіз цих територій, розкажуть про стратегію розвитку Підзамче, про рамковий план громади і її можливості мобільності й презентуватимуть деякі варіанти облаштування громадських просторів», – поінформували також у міськраді.

«На цій зустрічі всі учасники зустрічі, мешканці громади, активісти та представники міської влади зможуть подати власні пропозиції та ідеї щодо дієвих кроків задля позитивних змін Підзамче. Напрацювання, які будуть висвітлені на цій зустрічі, є результатом навчальних сесій в рамках курсу «City Makers' Course Lviv», тобто ця інформація/пропозиції можуть стати базою для змін в громаді, основою для обговорення, дискусій і прийняття конкретних рішень», – розповіли також у міськраді.
«Зустріч розпочнеться 19 травня о 14:00 в актовому залі школи № 20 на вулиці Скидана, 18. Вхід – вільний!», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:52 11 серпня 2020 р.

Прикордонники запустили чат-бота для тих, хто перетинає кордон

Опрацювавши десятки тисяч дзвінків на телефон служби «Довіра», фахівці у сфері комунікацій Держприкордонслужби виокремили найчастіші запитання та акумулювали відповіді на них у діалогових ланцюжках віртуального робота.

Рубрика: Ситуації

11:17 11 серпня 2020 р.

Великі черги на кордоні: Угорщина посилила контроль

Упродовж останніх днів на кордоні з Угорщиною фіксується певне накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України через пункти пропуску «Чоп (Тиса)» та «Лужанка».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу