У Львові обговорюватимуть розвиток громади Підзамче

16:48 13 травня 2019 р.


Фото: facebook.com/CityMakersCourseLviv

19 травня команда Інституту міста в рамках навчального курсу з міського розвитку «City Makers' Course Lviv» організує публічне обговорення напрацювань щодо можливого розвитку громади Підзамче.

Про це повідомили в понеділок, 13 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Навчальний курс «City Makers' Course Lviv» тривав з жовтня 2018 року до квітня 2019 року. Модульна система навчання дала змогу 22 архітекторам, соціологам, географам, менеджерам та інженерам навчатися за програмою міського розвитку при менторстві визнаних міжнародних експертів, урбаністів. Об’єктами їхньої практичної роботи стали дві громади Львова – Підзамче та Виговського».

«Організатори обговореннязапрошують усіх зацікавлених на публічну зустріч-презентацію – обговорення розвитку громади Підзамче. Учасники курсу представлять свій аналіз цих територій, розкажуть про стратегію розвитку Підзамче, про рамковий план громади і її можливості мобільності й презентуватимуть деякі варіанти облаштування громадських просторів», – поінформували також у міськраді.

«На цій зустрічі всі учасники зустрічі, мешканці громади, активісти та представники міської влади зможуть подати власні пропозиції та ідеї щодо дієвих кроків задля позитивних змін Підзамче. Напрацювання, які будуть висвітлені на цій зустрічі, є результатом навчальних сесій в рамках курсу «City Makers' Course Lviv», тобто ця інформація/пропозиції можуть стати базою для змін в громаді, основою для обговорення, дискусій і прийняття конкретних рішень», – розповіли також у міськраді.
«Зустріч розпочнеться 19 травня о 14:00 в актовому залі школи № 20 на вулиці Скидана, 18. Вхід – вільний!», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

12:12 28 вересня 2021 р.

Руйнація пам'ятки: інспекція Держархбудконтролю у Львові не надавала дозвіл на реконструкцію вілли ХХ ст. на вул. П. Мирного, 10

На вулиці Панаса Мирного, 10 у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692, триває незаконна розбудова горища.

Рубрика: Ситуації

10:22 28 вересня 2021 р.

Порушникам правил в'їзду в пішохідну зону Львова блокуватимуть перепустки

Внесено зміни у Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмежену пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу