У Львові обговорили проект обласного бюджету

14:50 2 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У Львові відбулось громадське обговорення проекту обласного бюджету Львівської області на 2020 рік.

Про це повідомили в понеділок, 2 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що всі постійні комісії ОДА, за винятком бюджетної, яка відбудеться сьогодні, розглянули і погодили проект обласного бюджету Львівської області на 2018 рік. За словами директора департаменту фінансів Олега Демківа, основний фінансовий документ враховує всі зміни та тенденції державного бюджету на 2020 рік.

Олег Демків наголосив: «Приємно усвідомлювати, що бюджет нарешті стає більш самодостатнім. Якщо попередні роки наш бюджет залежав від міжбюджетних трансфертів держбюджету, то зараз політика Мінфіну і Уряду змінилась. Наші надходження уже становлять не 23%, а 54%».

Як прогнозують у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації, обсяг обласного бюджету в 2020 році сягатиме 5,7 млрд. гривень. В порівнянні з  2019 роком, цей обсяг менший удвічі.

Динаміка надходжень податків і зборів становить 19%. На загальнодержавному рівні за цим показником Львівщина посідає четверте місце серед усіх областей України.

Структура дохідної частини бюджету змінилась. Попри те, що фінансовий ресурс на 2020 рік менший наполовину, обласний бюджет збалансований.

У ньому збережено основні програми та належні кошти для їх реалізації. За словами директора департаменту фінансів Олега Демківа, структуру доходів обласного бюджету на 2020 рік складуть податки і збори – 54%, будівництво, реконструкція та ремонт доріг 20%, медична субвенція 9%, освітня субвенція 7%.

Як інформував «ЩЛ», Львівська область у п'ятірці найбільш інвестованих.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:45 15 грудня 2019 р.

На Львівщині вчаділи четверо людей

14 грудня у квартирі на першому поверсі триповерхового багатоквартирного будинку №7 на вулиці Васильківського у Львові отруївся чадним газом житель Яворова 1988 року народження.

Рубрика: Ситуації