У Львові обговорили проект кодексу поведінки посадовців

16:15 4 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові відбулося публічне обговорення проекту «Кодексу етичної поведінки посадових осіб Львівської міської ради, її установ, організацій та комунальних підприємств».

Про це повідомили в середу, 4 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Дискусія відбулася за участі посадових осіб Львівської міської ради, громадськості, бізнесу, представників неурядових організацій, зокрема – платформи «Антикорупційний форум Львівщини», аналітично-адвокаційного центру «Львівський регуляторний хаб» та Громадської мережі «Опора». Під час зустрічі всі охочі мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції, були обговорені окремі пункти кодексу та додатку до нього. Загалом присутні позитивно оцінили проект документу, позаяк його впровадження демонструє прихильність міської влади до етичних вимог і стандартів!.

Зокрема, свою думку з цього приводу висловила представниця платформи «Антикорупційний форум Львівщини» Катерина Шуварська, яка зазначила: «Важливо, що робоча група, до складу якої входили представники громадського сектору та міської ради, у такій синергії напрацювала якісний документ, у якому передбачені норми поведінки посадовців та їхні права. Важливо, що робота над цим документом була спрямована і на задоволення вимог мешканців – зокрема, на те, що містянин може повністю розраховувати на ефективну співпрацю з представниками Львівської міської ради. Окремо хочу сказати про політику щодо запобігання та боротьби з неприйнятною поведінкою та корупційними порушеннями, яка є додатком до Кодексу, – це дуже важливо, оскільки доброчесність прямопропорційна до антикорупційної діяльності.

Своєю чергою, керівник аналітично-адвокаційного центру «Львівський регуляторний хаб» Тарас Хавунка, зауважив: «Сподіваюся, що цієї п’ятниці, на засіданні виконкому, документ буде прийнятий. Напрацювання Кодексу є лише першим етапом, і далі будуть прийняті інші нормативно-правові документи, над якими зараз працює сектор з питань доброчесності та запобігання корупції. Сподіваюся, що громадськість буде активною і братиме участь у напрацюванні цих документів. Дякую, що залучаєте до процесу Львівський регуляторний хаб».

dailylviv.com

До теми

16:41 5 серпня 2021 р.

Автомобіль поліції став учасником ДТП під Львовом: є постраждалі (відео)

Сьогодні вдень на автодорозі Львів-Ужгород у селі Оброшине (Львівська область) сталася ДТП за участю поліцейського автомобіля. За попередніми даними, в аварії є постраждалі.

Рубрика: Ситуації

14:13 5 серпня 2021 р.

У Львові щоночі рятують взятих на смерть: починають на залізничному вокзалі (відео)

Два-три десятки людей-церковних активістів шукають і збирають безпритульних наркоманів та алкоголіків, пропонуючи їм знайти порятунок від залежностей у реабілітаційних центрах.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу