У Львові обговорили проект кодексу поведінки посадовців

16:15 4 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові відбулося публічне обговорення проекту «Кодексу етичної поведінки посадових осіб Львівської міської ради, її установ, організацій та комунальних підприємств».

Про це повідомили в середу, 4 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Дискусія відбулася за участі посадових осіб Львівської міської ради, громадськості, бізнесу, представників неурядових організацій, зокрема – платформи «Антикорупційний форум Львівщини», аналітично-адвокаційного центру «Львівський регуляторний хаб» та Громадської мережі «Опора». Під час зустрічі всі охочі мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції, були обговорені окремі пункти кодексу та додатку до нього. Загалом присутні позитивно оцінили проект документу, позаяк його впровадження демонструє прихильність міської влади до етичних вимог і стандартів!.

Зокрема, свою думку з цього приводу висловила представниця платформи «Антикорупційний форум Львівщини» Катерина Шуварська, яка зазначила: «Важливо, що робоча група, до складу якої входили представники громадського сектору та міської ради, у такій синергії напрацювала якісний документ, у якому передбачені норми поведінки посадовців та їхні права. Важливо, що робота над цим документом була спрямована і на задоволення вимог мешканців – зокрема, на те, що містянин може повністю розраховувати на ефективну співпрацю з представниками Львівської міської ради. Окремо хочу сказати про політику щодо запобігання та боротьби з неприйнятною поведінкою та корупційними порушеннями, яка є додатком до Кодексу, – це дуже важливо, оскільки доброчесність прямопропорційна до антикорупційної діяльності.

Своєю чергою, керівник аналітично-адвокаційного центру «Львівський регуляторний хаб» Тарас Хавунка, зауважив: «Сподіваюся, що цієї п’ятниці, на засіданні виконкому, документ буде прийнятий. Напрацювання Кодексу є лише першим етапом, і далі будуть прийняті інші нормативно-правові документи, над якими зараз працює сектор з питань доброчесності та запобігання корупції. Сподіваюся, що громадськість буде активною і братиме участь у напрацюванні цих документів. Дякую, що залучаєте до процесу Львівський регуляторний хаб».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:45 28 лютого 2020 р.

У Львові отруїлися чадним газом 36 людей

Львівська міська рада закликає дотримуватися правил безпеки користування газовим та пічним опаленням і не легковажити своїм здоров’ям та життям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Подвійні стандарти децентралізації на Львівщині

Рубрика: Політика

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу