У Львові обговорили проект кодексу поведінки посадовців

16:15 4 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові відбулося публічне обговорення проекту «Кодексу етичної поведінки посадових осіб Львівської міської ради, її установ, організацій та комунальних підприємств».

Про це повідомили в середу, 4 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Дискусія відбулася за участі посадових осіб Львівської міської ради, громадськості, бізнесу, представників неурядових організацій, зокрема – платформи «Антикорупційний форум Львівщини», аналітично-адвокаційного центру «Львівський регуляторний хаб» та Громадської мережі «Опора». Під час зустрічі всі охочі мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції, були обговорені окремі пункти кодексу та додатку до нього. Загалом присутні позитивно оцінили проект документу, позаяк його впровадження демонструє прихильність міської влади до етичних вимог і стандартів!.

Зокрема, свою думку з цього приводу висловила представниця платформи «Антикорупційний форум Львівщини» Катерина Шуварська, яка зазначила: «Важливо, що робоча група, до складу якої входили представники громадського сектору та міської ради, у такій синергії напрацювала якісний документ, у якому передбачені норми поведінки посадовців та їхні права. Важливо, що робота над цим документом була спрямована і на задоволення вимог мешканців – зокрема, на те, що містянин може повністю розраховувати на ефективну співпрацю з представниками Львівської міської ради. Окремо хочу сказати про політику щодо запобігання та боротьби з неприйнятною поведінкою та корупційними порушеннями, яка є додатком до Кодексу, – це дуже важливо, оскільки доброчесність прямопропорційна до антикорупційної діяльності.

Своєю чергою, керівник аналітично-адвокаційного центру «Львівський регуляторний хаб» Тарас Хавунка, зауважив: «Сподіваюся, що цієї п’ятниці, на засіданні виконкому, документ буде прийнятий. Напрацювання Кодексу є лише першим етапом, і далі будуть прийняті інші нормативно-правові документи, над якими зараз працює сектор з питань доброчесності та запобігання корупції. Сподіваюся, що громадськість буде активною і братиме участь у напрацюванні цих документів. Дякую, що залучаєте до процесу Львівський регуляторний хаб».

dailylviv.com

До теми

10:18 18 серпня 2022 р.

Сьогодні Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком

18 серпня Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону розпочнеться об 11.00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Рубрика: Ситуації

00:19 18 серпня 2022 р.

Російська ракета влучила у гуртожиток Харкова, де жили люди з вадами слуху

Російські окупанти пізно ввечері 17 серпня ракетою влучили у гуртожиток в Харківському районі Салтівка. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не моглf почути сигнал повітряної тривоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу