У Львові обговорили перспективи Франківського району

10:00 19 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові відбулося публічне обговорення щодо перспективного розвитку Франківського району, до якого долучились ключові стейкхолдери, теоретики та практики у сфері архітектури, урбаністики та транспорту.

Про це повідомили у вівторок, 19 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема, на зустрічі обговорили питання покращення транспортної ситуації у районі, формування громадських просторів та створення зручних пішохідних зв’язків.

Головний архітектор Львова Антон Коломєйцев зазначив:  «Ми провели аналіз, та розуміємо, що це щільно населена та зелена частина міста. Тут є низка громадських будівель та сформована ще в радянські часи смуга будов і важливих інфраструктурних об'єктів. Перед нами постає ряд важливих питань щодо покращення пішохідних зв'язків та організації громадських просторів. Зокрема, особливої уваги потребує розгляд питання трамвайного мосту та можливості заміни застарілої інфраструктури 1970-х років».

Під час обговорення розглянули доцільність реконструкції мосту та трамвайної колії на вулиці Княгині Ольги. Експерт з мобільності «Львівавтодору» Павло Сирватка пояснив:  «Питання стосується того, чи варто нам реконструювати трамвайну колію на мосту, який невідомо скільки зможе ще існувати, чи варто витратити більше коштів, аби модернізувати весь шлях загалом».

Під час дискусії обговорили також питання організації площі та торгівельного громадського центру перед універмагом «Львів». Відтак, до дискусії долучились архітектори, підприємці та жителі району, що дозволило всебічно розглянути питання. Думки учасників обговорення будуть враховані при створені плану перспективного розвитку Франківського району.

Як інформував «ЩЛ», у Львові відбудеться підсумковий «Форум відповідальних людей».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:33 9 грудня 2019 р.

«Лев» шукає для собак домівки

На підприємстві ЛКП «Лев» просять прилаштувати безхатніх собак, які наразі перебувають тут під опікою.

Рубрика: Ситуації

18:48 9 грудня 2019 р.

У Львові на території медзакладів будують житло

Львівська міська рада передала в оренду три земельні ділянки на вулиці Пекарській, на яких ведуть будівництво багатоквартирного житлового будинку. Ця територія належить до «закладів охорони здоров’я», а жодна із ділянок не призначена для будівництва житла.

Рубрика: Ситуації

18:23 9 грудня 2019 р.

Личаківський цвинтар у Львові подорожчав

Cьогодні, 9 грудня, виконавчий комітет прийняв рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №558» від 13 червня 2008 року, відповідно до якого збільшено вартість ритуальних і туристичних послуг для ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар».

Рубрика: Ситуації