У Львові обговорили перспективи Франківського району | Новини Львова

У Львові обговорили перспективи Франківського району

10:00 19 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові відбулося публічне обговорення щодо перспективного розвитку Франківського району, до якого долучились ключові стейкхолдери, теоретики та практики у сфері архітектури, урбаністики та транспорту.

Про це повідомили у вівторок, 19 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема, на зустрічі обговорили питання покращення транспортної ситуації у районі, формування громадських просторів та створення зручних пішохідних зв’язків.

Головний архітектор Львова Антон Коломєйцев зазначив:  «Ми провели аналіз, та розуміємо, що це щільно населена та зелена частина міста. Тут є низка громадських будівель та сформована ще в радянські часи смуга будов і важливих інфраструктурних об'єктів. Перед нами постає ряд важливих питань щодо покращення пішохідних зв'язків та організації громадських просторів. Зокрема, особливої уваги потребує розгляд питання трамвайного мосту та можливості заміни застарілої інфраструктури 1970-х років».

Під час обговорення розглянули доцільність реконструкції мосту та трамвайної колії на вулиці Княгині Ольги. Експерт з мобільності «Львівавтодору» Павло Сирватка пояснив:  «Питання стосується того, чи варто нам реконструювати трамвайну колію на мосту, який невідомо скільки зможе ще існувати, чи варто витратити більше коштів, аби модернізувати весь шлях загалом».

Під час дискусії обговорили також питання організації площі та торгівельного громадського центру перед універмагом «Львів». Відтак, до дискусії долучились архітектори, підприємці та жителі району, що дозволило всебічно розглянути питання. Думки учасників обговорення будуть враховані при створені плану перспективного розвитку Франківського району.

Як інформував «ЩЛ», у Львові відбудеться підсумковий «Форум відповідальних людей».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:42 14 липня 2020 р.

У Золочеві зібралося віче проти самовільного будівництва московської церкви

У вівторок, 14 липня, на Львівщині біля самовільного будівництва церкви УПЦ (МП) в Золочеві по вул. Труша, 9 зібралися десятки людей і вимагають, аби люди з-за брами вийшли до громади

Рубрика: Ситуації

20:21 14 липня 2020 р.

Українцям дозволили в'їзд ще в дві країни

Українці знову можуть подорожувати на Багамські острови та до Лівану, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час брифінгу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу