У Львові обговорять облаштування скверу біля церкви

10:30 27 вересня 2017 р.


Фото: virtual.ua

У середу, 27 вересня, о 18.30 в межах проекту «Вулиця для всіх» у 21-й аудиторії СЗШ №55 на вулиці Бандери (№91) розпочнеться відкрита зустріч-обговорення щодо простору поблизу церкви святих Ольги і Єлизавети.

Про це повідомили сьогодні, 27 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Планування пішохідної зони було здійснене як результат громадських публічних обговорень, які відбулися в липні 2017 року. Були визначені основні побажання щодо перетворення цього простору: комфортність місця, яке буде простором для відпочинку, постійний затінок, простір має бути цілісним та атрактивним, мінімалізувати рух автівок».
В «Інституті міста» пояснили: «Простір частини вулиці Бандери перед церквою святих Ольги і Єлизавети, має переважаючий лінійний характер, а людські потоки, що його перетинають, є здебільшого діагональними. Також для цього простору є характерним великі тимчасові скупчення людей, що очікують на громадський транспорт, тобто простір перед церквою святих Ольги і Єлизавети використовується як транзитний і як тимчасовий. Аналізуючи стан озеленення, ми виявили його здебільшого незадовільний стан, але й також багато можливостей його покращення. У нашому рішенні ми пропонуємо трактувати простір частини вулиці Бандери, перед церквою святих Ольги і Єлизавети як вхідну, запрошуючу зону до вулиці Бандери і до міста загалом. У межах цієї зустрічі будуть запрезентовані напрацювання нового трафіку транспортного руху навколо церкви святих Ольги і Єлизавети від Ігоря Могили, керівника відділу стійких транспортних систем ЛКП «Інститут просторового розвитку» та обговорення нового дизайну громадського простору навколо церкви святих Ольги і Єлизавети від архітекторів Ольги Криворучко і Валентина Шароватова».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу