У Львові обговорять висоту посадкових платформ трамваїв

13:40 7 листопада 2019 р.

  • 0
  • 693


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові відбудеться обговорення розвитку електротранспорту й визначення оптимальної висоти посадкових платформ.

Про це повідомили в четвер, 7 листопада, у Львівській міськраді. Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий розповів подробиці: «15 листопада відбудеться круглий стіл із громадськістю щодо розвитку електротранспорту. Одне з важливих питань – це висота посадкових платформ».

Андрій Білий також зазначив: «На сьогодні ситуація з платформами є дещо дискусійна. У нас є дев’ять одиниць низькопідлогових трамваїв і ще 10 плануємо закупити. Тому почали облаштовувати платформи саме під них. Проте, таких є небагато, а більше 100 одиниць у нас залишаються КТ-4, з трьома сходинками».

«У цих трамваях сходинка нижча, ніж платформа, і коли пасажири виходять, то спотикаються, адже не очікують вищої платформи. Тому є потреба це оговорити і прийняти зважене рішення. З досвіду європейського – платформи облаштовують під рухомий склад», – повідомив також заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

23:04 13 листопада 2019 р.

На ТЕЦ у Новому Роздолі відбулась оперативна нарада за участю прем’єр-міністра України

Сьогодні на ТЕЦ у Новому Роздолі відбулась оперативна нарада за участю прем’єр-міністра України, обласної та міської влади. До наради долучились також посадовці Львівської міської ради, які вже раніше виїжджали на це підприємство та вивчали ситуацію з готовністю мереж до нового опалювального сезону.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 300

21:30 13 листопада 2019 р.

Новояворівську ТЕЦ планують зробити державною і відновити її роботу

Сьогодні заступники міського голови Львова Геннадій Васьків та Ірина Маруняк, спільно з керівником ЛМКП «Львівтеплоенерго» Валентином Вольським, взяли участь в координаційній нараді щодо відновлення тепла у Новояворівську, яку провів прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на території ТЕЦ. Також посадовці планують відвідати ТЕЦ у Новому Роздолі.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 378

15:33 13 листопада 2019 р.

Суд у Львові над працівниками грального бізнесу на «порозі» його узаконення

Сьогодні, 13 листопада, у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Суд над працівниками грального бізнесу на «порозі» його узаконення: є державна ліцензія, офіційне працевлаштування, сплачені податки, а діяльність – незаконна».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 468

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу