У Львові обговорять проект кодексу поведінки посадовців

09:40 4 вересня 2019 р.


Фото: facebook.com

У середу, 4 вересня, о 12:00 у малій сесійній залі (кабінет №230) ЛМР розпочнеться обговорення проекту «Кодексу етичної поведінки посадових осіб Львівської міської ради, її установ, організацій та комунальних підприємств».

Про це повідомили у Львівській міськраді. А на сторінці події в інтернет-мережі «Facebook» розповіли: «Львівська мерія однією з перших в Україні розробила проект «Кодексу етичної поведінки посадовців ЛМР, її установ, організацій та комунальних підприємств». Цей документ – критично важливий для міста, відтак – долучитись до його вдосконалення та подати власні пропозиції запрошують усіх охочих львів'ян!».

«До створення проекту кодексу були залучені докторка наук з державного управління, професорка Марія Рудакевич, а також міжнародний експерт із питань запобігання корупції організації «Governance and Integrity» Франс Гередтс. Він отримав позитивні відгуки від експертів громадської організації Центр «Ейдос». Ознайомитись із проектом рішення виконавчого комітету можна за посиланням», – поінформували також на сторінці події в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу