У Львові обговорять детальний план території

09:30 10 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: drive.google.com

У середу, 10 липня, о 18:00 у «Smart»-бібліотеці на вулиці Професора Ковалика (№1) в Рясному розпочнеться громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вулиць Шевченка й Ряснянської.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вулиць Шевченка й Ряснянської триватиме до 21 липня 2019 року. Підстава його розроблення – рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №718 від 6 липня 2018 року.

Замовником детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Розробником – ДП ДІПМ «Містопроект». Із проектом містобудівної документації можна ознайомитись на сайті Львівської міської ради у рубриці «Місто – Проекти детальних планів території» та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради».

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 21 липня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення. Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є провідний спеціаліст відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради Ірина Ковалик. Телефон для довідок – (032) 2 97 57 86.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини