У Львові о 16.00 відкриють групу взаємопідтримки учасників війни та їх сімей

15:10 12 березня 2015 р.


Фото: molbuk.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, відділ соціальної роботи Шевченківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із ГО Центр реабілітації учасників АТО «Гармонія» розпочинає роботу групи взаємопідтримки для учасників АТО та їх сімей.

«Сьогодні у Львові відкривають групи взаємопідтримки учасників АТО та членів їх сімей – повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, конкретизуючи при цьому:

«Відділ соціальної роботи Шевченківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із ГО Центр реабілітації учасників АТО «Гармонія» розпочинає роботу групи взаємопідтримки для учасників АТО та їх сімей. Проект стартує 12 березня з 16.00 до 18.00 у приміщенні  Шевченківської районної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Липинського, 11 кабінет №304.

Група працюватиме на постійній основі кожного другого та четвертого четверга місяця. Провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Шевченківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іванна Стеф’юк зазначила також:

«На даний час основною проблемою є виведення учасників АТО та членів їх сімей із стресових ситуацій шляхом залучення психологів, а також створення груп взаємопідтримки. Актуальність створення груп полягає у тому, що ми вже понад рік живемо в досить складному стані, у стані війни. Її називають по-різному, але це стан війни. За цей час вже є певні напрацювання, певні висновки, певні оцінки сучасності».

У групах взаємопідтримки будуть працювати сім’ї, які раніше зіткнулися з мобілізацією, передаючи досвід новим сім’ям, також буде створено мультидисциплінарну команду, яка працюватиме за індивідуальними та груповими програми з такими сім’ями. До роботи у групах будуть залучені священнослужителі, психологи та соціальні працівники. 

Заплановано також проведення низки тематичних зустрічей з висвітлення питань, які найбільш цікавлять учасників групи, а також проведення культурологічних акцій та різноманітних заходів. Начальник відділу соціальної роботи Шевченківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любов Федишин розповіла також:

«Вважаємо, що варто сьогодні  визначити точки дотику, місця діалогу і контакту з «обпаленими» душами сьогодення, спланувати кроки, дії та напрямки роботи, виходячи з даної ситуації, визначити масштаб і поле діяльності, і звичайно, обговорити тенденцію подальшого розвитку нашого суспільства. Всі учасники АТО перебувають зараз під впливом бойових стрес-факторів.

Це і свист куль, і розриви мін і снарядів, звуки «градів» та всі інші речі, що супроводжуються війною і відбуваються на полі болю. Вплив стрес-факторів відчувають також люди, які працюють в зоні АТО і допомагають нашим військовим. Це і журналісти, які знаходяться в зоні АТО, і сім’ї, які чекають повернення своїх близьких».

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з волонтерами, ГО, БФ, священнослужителями, підприємцями, працівниками гуманітарної сфери Львова реалізує проект «Завжди поруч з вами!».

dailylviv.com

До теми

16:50 3 березня 2021 р.

Завтра у трьох районах Львова не буде води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 630 мм, довжиною 290 п. м на вул. Володимира Великого, 2−4, завтра, 4 березня, з 09.00 год і до 21.00 год буде припинено подачу води до частини Франківського, Галицького та Залізничного району.

Рубрика: Ситуації

16:38 3 березня 2021 р.

У Львові упав будівельний кран

Cьогодні близько 10.40 год. у Львові на вул. Личаківській (Личаківський район), на території однієї із компаній упав будівельний кран.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу