Сьогодні о 12.00 у Львові розпочнуться спеціалізовані медико-волонтерські навчання

10:16 16 жовтня 2014 р.


Фото: ldufk.edu.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, захід відбудеться на території стадіону «Скіф» із метою налагодження взаємодії волонтерських і громадських організацій та спеціалізованих служб цивільного захисту населення області, які залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і терористичних актів.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили в четвер «Щоденному Львову», що сьогодні, 16 жовтня о 12.00, у Львові на території стадіону «Скіф» відбудуться спеціалізовані медико-волонтерські навчання з відпрацювання дій у випадках масового ураження людей під час терористичних актів.У повідомленні також конкретизують:

«Цей захід проводиться з метою налагодження взаємодії волонтерських і громадських організацій та спеціалізованих служб цивільного захисту населення області, які залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і терористичних актів. Організатор навчань: департамент охорони здоров’я Львівської ОДА.

До підготовки та проведення заходу залучено департаменти ЛОДА з питань цивільного захисту, освіти і науки, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, з питань культури, релігій і національностей; ГУ ДСНС у Львівській області, ГУ МВС у Львівській області, Управління СБУ у Львівській області та управління молоді і спорту ЛОДА; Львівські університети: національний медичний ім. Данила Галицького та фізичної культури; Військово-медичний клінічний центр Західного регіону: керівники структурних підрозділів ЛОДА та ЛПЗ області, волонтерські організації. Навчання передбачає два етапи.

На першому етапі – волонтери (з числа громадян, що зголосилися) ознайомляться та отримають практичні навики з надання домедичної допомоги у випадку великої кількості потерпілих внаслідок надзвичайних ситуацій, в тому числі терористичних актів. На другому – відбуватиметься відпрацювання практичних конкретних дій волонтерів з надання домедичної допомоги в зоні ураження у взаємодії з спеціалізованою медичною службою цивільного захисту, аварійно-рятувальними підрозділами ГУ ДСНС у Львівській області.

У процесі навчань, головну увагу буде звернено на злагодження дій волонтерів і фахівців та правильність проведення ними домедичних і медичних маніпуляцій. Всього у навчанні заплановано до участі майже 300 учасників.

Довідково: 

Діяльність з підготовки різних категорій населення до надання домедичної допомоги належить до пріоритетних завдань Департаменту охорони здоров‘я Львівської ОДА та підпорядкованих йому медичних закладів в умовах сьогодення. З інформаційними матеріалами, щодо проведення такої роботи, можна ознайомитися на офіційному сайті Департаменту за адресою guoz.lviv.ua/ukr/zonaato у тематичному розділі «Військово-медичне забезпечення та навчання». 

На виконання наказу Департаменту охорони здоров‘я ЛОДА від 09.10.2010 за № 684 «Про проведення спеціалізованих медично-волонтерських навчань на засадах державно-громадського партнерства» подібні спеціалізовані навчання проводитимуться у всіх підпорядкованих медичних закладах Львівщини упродовж жовтня цього року».

dailylviv.com

До теми

22:00 22 квітня 2021 р.

У Львові евакуювали дві тисячі осіб: мін не виявлено

Повідомлення про замінування двох торгівельно-розважальних центрів у Львівському районі виявилися неправдивими. Правоохоронці обстежили приміщення обох закладів та прилеглу територію - вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Рубрика: Ситуації

16:40 22 квітня 2021 р.

Уповноважена з прав людини вимагає в Садового скасувати обмеження на пільговий проїзд пасажирським транспортом

Уповноважена ВРУ з прав людини внесла подання Андрію Садовому через обмеження права громадян на пільговий проїзд львівським міським пасажирським транспортом.

Рубрика: Ситуації

09:22 22 квітня 2021 р.

Червоноградець вночі перевернув автомобіль у Львові (відеофакт)

Сьогодні, о пів на третю ночі, екіпаж, патрулюючи вулицею Володимира Великого у Львові, побачив на круговому перехресті з вулицею Княгині Ольги активний рух громадян, які махали поліціянтам руками.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу