У Львові не підтвердилося жодне зі сьогоднішніх повідомлень про «замінування»

17:54 15 вересня 2014 р.


Фото: infozakon.com

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, зараз проводять заходи зі встановлення особи, яка дезінформувала правоохоронців.

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, сьогодні, 15 вересня, невідомі повідомили про три замінування: Головного залізничного вокзалу станції «Львів» (пл. Двірцева, 1), приміщень Західного територіального командування Національної гвардії України (вул. Стрийська, 146) і будівлі Львівської торгово-промислової палати (вул. Стрийська, 14). Жодних вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висували.

Після обстежень вибухових пристроїв не виявили. У повідомленні також конкретизують:

« Сьогодні о 12.50 год. на телефон оперативної служби «102» Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області надійшло повідомлення від невідомої особи про замінування Головного залізничного вокзалу станції «Львів» (пл. Двірцева, 1). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова, згідно з «Планом дій …». Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб, з будівлі вокзалу виведено близько 720 пасажирів та 148 осіб обслуговуючого персоналу. 

Спеціалісти вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом провели обстеження приміщень та прилеглої території вокзалу – вибухового пристрою не виявлено.

Роботи завершено о 13.50 год. Затримки руху залізничного транспорту не було. За фактом події проводиться дослідча перевірка.

Сьогодні також о 10.55 год. невідома особа на телефон оперативної служби Західного територіального командування Національної гвардії України (вул. Стрийська, 146) повідомила про замінування та здійснення терористичного акту. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова, згідно з «Планом дій …». Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. На безпечну відстань було виведено 100 осіб. 

Спеціалісти вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологами провели обстеження приміщень та прилеглих територій – вибухового пристрою не знайдено.

Роботи завершено о 13.00 год. Зараз проводяться заходи зі встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування. 

Сьогодні об 11.50 год. невідома особа на телефон оперативної служби «102» Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області  повідомила про замінування в Стрийському парку будівлі Львівської торгово-промислової палати (вул. Стрийська, 14). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова, згідно з «Планом дій …». Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Евакуація не проводилася. 

Спеціалісти вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологами провели обстеження приміщення та прилеглої території – вибухового пристрою не знайдено.

Роботи завершили о 14.55 год. Зараз проводять заходи зі встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування». 

dailylviv.com

До теми

23:05 24 лютого 2021 р.

У Львові біля обмінника валют пограбували жінку

Орієнтовно о 14 годині 30 хвилин на Сихові стався грабіж. Про нього повідомила донька потерпілої. З її слів, невідомі особи, а саме жінка та чоловік, вирвали з рук матері 300 доларів США біля обмінника валют на Проспекті Червоної Калини.

Рубрика: Ситуації

22:30 24 лютого 2021 р.

Укрзалізниця припиняє продаж квитків до Івано-Франківської області

У зв’язку з карантинними обмеженнями Укрзалізниця з 26 лютого призупиняє продаж квитків на поїзди, що прямують до Івано-Франківщини та зворотно. У ЛМР повідомили, скільки пацієнтів з Івано-Франківська лікують у Львові

Рубрика: Ситуації

11:25 24 лютого 2021 р.

Знущання над тваринами на Львівщині: чому закон безсилий?(відео)

Сьогодні, 24 лютого, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Найбільш резонансні випадки жорстокого поводження з тваринами на Львівщині. Чому погано працює закон і як зробити покарання за злочин невідворотним?"

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу