У Львові не отримують воду на дев’ятьох вулицях

10:30 23 березня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Працівники «Львівводоканалу розпочали ремонтні роботи.

Про це повідомили в понеділок, 23 березня, на порталі «Гарячої лінії міста», де також розповіли, що через ремонтні роботи на вулиці Бойчука повністю позбавлені до 15:01 водопостачання вулиці Айвазовського, Бойчука й Граб’янки, а частково – Володимира Великого. Натомість через ремонтні роботи на вулицях Повітряній і Левандівській повністю позбавлені до14:01 водопостачання вулиці Кирилівська, Левандівська, Моринецька, Татарбунарська та Яворівська, а частково – Шевченка.

Як інформував «ЩЛ», у зв’язку з аварійною ситуацією на магістральному водогоні «Карачинів-Львів», припиняли подачу води у Шевченківський і Залізничний райони.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу