У Львові назвуть найбільш поширені види дискримінації

11:08 29 січня 2020 р.

Сьогодні, 29 січня, о 12.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Просування європейських принципів толерантності та недискримінації в повсякденне життя української громади».

Організатор: Регіональний громадський благодійний фонд «Право і Демократія».

Учасники:

    - Віталій Разік, керівник проекту, директор РГБФ «Право і Демократія»;
    - Андрій Бурий, правовий консультант проекту, адвокат, голова правління РГБФ «Право і Демократія»;
    - Ольга Давид, медіаекспертка РГБФ «Право і Демократія»;
    - Дмитро Вітвіцький, експерт проекту в сфері комунікацій, член ради Коаліції регіональних ініціатив "ТОЛОКА".

Довідка від організаторів

Регіональний громадський благодійний фонд «Право і Демократія» впродовж останніх 8 місяців реалізовував проєкт «Просування європейських принципів толерантності та недискримінації в повсякденне життя української громади». Проєкт підтримував відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Історія розвитку держав та суспільства говорить про те, що чим більш толерантним є суспільство, тим більш успішним воно є у своєму розвитку. Зокрема у Декларації принципів толерантності, затвердженої Генеральною конференцією ЮНЕСКО від 16 листопада 1995 року, зазначено, що «Терпимість означає повагу, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності. Їй сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті і переконань. Терпимість — це гармонія в різноманітті. Це не тільки моральний обов'язок, а й політична та правова потреба. Терпимість — це чеснота, яка робить можливим досягнення миру і сприяє заміні культури війни культурою світу.»

За час реалізації проекту було здійснено:
-          8 тренінгів з питань протидії дискримінації (взяло участь більше 200 осіб), навчено представників громадськості практичним аспектам проведення адвокаційних кампаній (Одеса, Львів, Харків, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Ужгород);
-          створено 2 відеофільми з метою інформування громадськості про проблеми проявів дискримінації в житті українських громад  https://www.youtube.com/watch?v=-VmobgKMvVs; https://www.youtube.com/watch?v=uiBd6GSJpwg;
-          підготовлено електронний посібник для допомоги в протидії дискримінації;
-          проведено моніторинг випадків дискримінації та розроблено поради для органів місцевої влади та самоврядування з метою мінімізації випадків дискримінаційної практики;
-          надано правову допомогу жертвам дискримінації.

На публічних заходах найбільша увага була надана випадкам дискримінації за етнічною приналежністю, статтю, інвалідністю та проявами дискримінації до внутрішньо переміщених осіб. Як показав моніторинг, ці види дискримінації є найбільш поширені в житті місцевих громад.Правову допомогу надавали всім зацікавленим особам, які стали жертвами дискримінації або бажали отримати практичні поради - як уникнути чи протистояти проявам дискримінації.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу