У Львові назавжди скасовано 40 перепусток на в’їзд у пішохідну частину міста

09:45 15 грудня 2016 р.

Найбільше порушників – серед водіїв, які обслуговують заклади торгівлі та харчування.

У прес-службі міськради повідомили сьогодні, 15 грудня, що, за інформацією директора Муніципальної дружини Юрія Діля, у Львові скасовано 40 перепусток на в’їзд у пішохідну частину міста. Зокрема, йдеться про перепустки мешканців та підприємців, які здійснюють обслуговування мешканців та закладів у пішохідній зоні міста.

Як розповів Юрій Діль, за одне порушення перепустку скасовують на одну добу, за друге – на сім днів, за третє ж – безтерміново. Зокрема, тільки цього тижня скасовано 12 перепусток терміном на 7 днів. А 40 перепусток скасовано безтерміново. 

Найбільше порушників – серед водіїв, які обслуговують заклади торгівлі та харчування. Юрій Діль зазначив: «Водії, які здійснюють доставку товарів чи послуг, найчастіше паркують машини у невстановлених місцях, а також не дотримуються часових меж перебування у пішохідній зоні. Ми змушені реагувати на це. З мешканцями проблем менше, однак вони теж, буває, паркуються на тротуарах та в інших недозволених місцях».

Директора Муніципальної дружини застеріг тих водії, які без дозволу «проскакують» у пішохідну зону вслід за тими автівками, що мають перепуски, – їхні дані працівники Муніципальної дружини скеровують у поліцію, яка уповноважена накладати на порушників штраф. Про це повідомили сьогодні, 15 грудня, в прес-службі міськради, де також нагадали, що з 1 серпня цього року у Львові змінено порядок регламентованого в’їзду транспорту у пішохідну зону центральної частини міста. 

 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу