У Львові тривають збори армійських тиловиків

16:38 1 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Особливе місце під час зборів відведено забезпеченню військ пально-мастильними матеріалами.

«У Львові, на базі однієї з військових частин Тилу Збройних Сил України, якою командує полковник Валерій Копішинський, тривають двотижневі навчально-методичні збори з військовослужбовцями, які закінчили курси перепідготовки та підвищення кваліфікації факультетів підготовки спеціалістів матеріального-технічного забезпечення кафедри тилового забезпечення при вищих військових навчальних закладах», – повідомили сьогодні, 1 липня, в прес-службі Міноборони, де також розповіли подробиці:

«Слід зазначити, що серед офіцерів-учасників зборів є й прапорщики, які обіймають офіцерські посади. Більшість з цих спеціалістів тилового забезпечення виконували завдання у районі проведення антитерористичної операції і мають досвід організації логістики в бойових умовах.

Упродовж двох тижнів вони вдосконалять свої навички у питаннях речового та продовольчого забезпечення підрозділів Збройних Сил України у мирний та воєнний час. Особливе місце під час зборів відведено забезпеченню військ пально-мастильними матеріалами».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації