У Львові тривають збори армійських тиловиків

16:38 1 липня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Особливе місце під час зборів відведено забезпеченню військ пально-мастильними матеріалами.

«У Львові, на базі однієї з військових частин Тилу Збройних Сил України, якою командує полковник Валерій Копішинський, тривають двотижневі навчально-методичні збори з військовослужбовцями, які закінчили курси перепідготовки та підвищення кваліфікації факультетів підготовки спеціалістів матеріального-технічного забезпечення кафедри тилового забезпечення при вищих військових навчальних закладах», – повідомили сьогодні, 1 липня, в прес-службі Міноборони, де також розповіли подробиці:

«Слід зазначити, що серед офіцерів-учасників зборів є й прапорщики, які обіймають офіцерські посади. Більшість з цих спеціалістів тилового забезпечення виконували завдання у районі проведення антитерористичної операції і мають досвід організації логістики в бойових умовах.

Упродовж двох тижнів вони вдосконалять свої навички у питаннях речового та продовольчого забезпечення підрозділів Збройних Сил України у мирний та воєнний час. Особливе місце під час зборів відведено забезпеченню військ пально-мастильними матеріалами».

dailylviv.com

До теми

19:17 3 березня 2021 р.

Два села на Львівщині отримали нову назву

Верховна Рада у середу, 3 березня, прийняла рішення про перейменування двох сіл у Львівській області. Зокрема, прийнято постанови про перейменування сіл Коросне та Борщів Львівського району.

Рубрика: Ситуації

16:50 3 березня 2021 р.

Завтра у трьох районах Львова не буде води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 630 мм, довжиною 290 п. м на вул. Володимира Великого, 2−4, завтра, 4 березня, з 09.00 год і до 21.00 год буде припинено подачу води до частини Франківського, Галицького та Залізничного району.

Рубрика: Ситуації

16:38 3 березня 2021 р.

У Львові упав будівельний кран

Cьогодні близько 10.40 год. у Львові на вул. Личаківській (Личаківський район), на території однієї із компаній упав будівельний кран.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу