У Львові наклав на себе руки програміст із Росії (відео)

16:12 11 березня 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Хлопець із російського міста Омська залишив в Інтернеті прощальне відеозвернення, після чого натягнув на голову поліетиленового пакета та через шланг пустив газ.

Журналісти телеканалу «НТН» Вікторія Балицька й Михайло Заярнюк розповіли в сьогоднішньому відеосюжеті «У Львові наклав на себе руки молодий програміст»:

«Загадкова смерть програміста у Львові. Хлопець натягнув на голову поліетиленового пакета та через шланг пустив газ. Самогубця залишив в Інтернеті прощальне відеозвернення: «Хотел сказать, что дорожите женщинами, которых вы любите. Я много говорил за последние три года, не держите на меня зла. Я всех вас люблю, но, наверное, тут я сойду».

Таке відеозвернення отримали колеги та друзі загиблого. Одразу ж звернулися до міліції. Правохоронці знайшли власника квартири, яку винаймав герой ролика, та потрапили до помешкання. Утім, виявили хлопця вже мертвим.

За ознаками експерти визначили – помер програміст дві доби тому. Спосіб самогубства обрав дивний.

Дмитро Павленко, в.о. керівника відділу Личаківського РВ міліції м. Львова:

– Було виявлено на його голові поліетиленовий кульок, під який було подано шланг, підключений до балону з газом. Одні із найімовірніших версій – це нерозділене кохання. Також можливий якийсь психічний стан людини погіршився.

Василеві було 24 роки. Родом із російського міста Омська. У Львові працював у приватній фірмі програмістом. Його колеги спілкуватися з журналістами відмовилися. Останню квартиру винаймав лише чотири місяці. Сусіди кажуть – хлопець був тихим і замкнутим.

Ганна, сусідка загиблого:

– Я нічо не знаю. Не знаю нічо, бо то на базар, то кухня. То на село поїхала. Я його навіть і не бачила.

Лариса, сусідка загиблого:

– Я не чула ніколи, щоб там був дебошир якийсь, або кричали, або головно. Мені буквально от там за стіною його кімната. Я не чула ніколи. І взагалі я його в обличчя не бачила. Чула деколи – відкриваються двері.

Людмила, сусідка загиблого:

– Він тут недавно живе, і я з ним так не спілкувалася, так, щоб щось сказати про нього. Я нічого не можу сказати.

Парубок залишив кілька прощальних записок. У тій, що розіслав електронною поштою, йшлося про нерозділене кохання. У квартирі на аркуші паперу розпорядився своїм майном і перепросив.

Дмитро Павленко, в.о. керівника відділу Личаківського РВ міліції м. Львова:

– Він вибачився перед своїми товаришами, знайомими. Також попросив пробачення у власника кавартири, повідомив, що залишаються його речі на місці. Якими власник квартири може розпоряджатись за те, що такі незручності йому зроблені.

Міліція розпочала кримінальне провадження. Основна версія – самогубство, адже квартира була зачинена зсередини, а на тілі не знайшли слідів насильства».

Відеосюжет Вікторії Балицької й Михайла Заярнюка можна переглянути за цим посиланням:

http://ntn.ua/uk/products/programs/svidok/news/2015/03/10/16014


Відео: tvzikua

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу