У Львові нагородили за мужність і героїзм 25-х пожежників (відео)

10:50 19 лютого 2016 р.


Фото: ldubgd.edu.ua

Торік в Україні загинули п’ятеро вогнеборців, а в зоні АТО полягли 18 рятувальники.

«18 лютого в центрі культури і мистецтв Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбулось нагородження кращих пожежних-рятувальників», – повідомили в навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Захід організовано з метою вшанування осіб рядового і начальницького складу, які проявили героїзм і мужність при ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, а також учасників антитерористичної операції на території східних регіонів України.  Участь в урочистостях взяли представники ДСНС України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції по Львівській області та Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.

Ректор навчального закладу Михайло Козяр разом з президентом Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Віктором Доманським, за бездоганну службу, мужність, відвагу і високий професіоналізм під час ліквідації надзвичайних ситуацій, нагородили відзнаками 25 пожежних-рятувальників із територіальних органів ДСНС Західного регіону. Михайло Козяр подякував рятувальникам, які з честю та мужністю забезпечують надійний захист життя людей, національного багатства від вогню та стихії.

Михайло Козяр зазначив: «Хочу подякувати усім тим, хто в складний для держави час, обрав своїм сенсом життя і паролем серця робочий виклик – 101. Ви обрали професію мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров'я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим. Утверджуючи добро і милосердя, з честю виконуєте відповідальні завдання, які стоять перед Державною службою України з надзвичайних ситуацій».

Також для учасників заходу відбувся концерт та перегляд документального фільму про працівників ДСНС при ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків. Рятувальникам ознайомили з історією університету, його навчальною та науково-дослідною базою.

Минулого року рятуючи інших, загинуло п’ятеро пожежних-рятувальників. Зокрема в зоні АТО загинули 18 працівників ДСНС, а 32 – поранені. 

У 2015 році в Україні зареєстровано 148 надзвичайних ситуацій. Внаслідок цих надзвичайних ситуацій загинули 242 особи (з них 40 дітей) та 962 – постраждало (з них 422 дитини).

В областях України й Києві зареєстровано 79581 пожежу. Кількість людей, загиблих унаслідок пожеж, зменшилась на 13, % і склала 1947 проти 2246. Кількість травмованих на пожежах також зменшилась на 6,2 % і склала 1360.

Матеріальні втрати, завдані пожежами, скали 5 млрд. 676 млн. 392 тисяч гривень, з яких прямі збитки становлять 1 млрд. 458 млн. 296 тисяч гривень. А побічні – 4 млрд. 218 млн. 96 тисяч гривень.

З початку року в Україні виникло 6218 пожеж, з яких 4231 – у житловому секторі. Лише минулої доби в Україні виникло 100 пожеж (з яких 62 – у житловому секторі), на яких загинуло шестеро осіб та постраждали троє осіб. Загалом у 2016 році на пожежах загинуло вже 360 осіб та постраждало 184 особи».

Про це повідомили в прес-службі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, де також опублікували відео й світлини з урочистостей.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу