У Львові нагородили 120 воїнів комендатури «Шквал»

10:45 20 липня 2025 р.

З першого дня широкомасштабного російського вторгнення ці воїни стоять на передовій.

Про це повідомив 7 прикордонний Карпатський загін Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, пише DailyLviv.com

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко відзначив героїзм та стійкість бійців комендатури швидкого реагування «Шквал» 7 прикордонного Карпатського загону, які упродовж останніх місяців утримували оборону на одному з найгарячіших напрямків - у Серебрянському лісництві.

Під час урочистої церемонії нагородження очільник прикордонного відомства висловив глибоку подяку особовому складу за виняткову витримку, рішучість та вірність присязі. 

За героїзм, професіоналізм та відданість Україні було нагороджено понад 120 бійців «Шквалу». Серед відзнак - медалі «За військову службу Україні», грамоти Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, медалі «Ради національної безпеки і оборони України» III ступеня, нагрудні знаки: «Захиснику України», «За відвагу в службі», «За мужність в охороні державного кордону», «Відмінний прикордонник», а також вогнепальна зброя та інші нагороди.

У церемонії нагородження і вшанування захисників взяли участь представники обласної, міської рад, Львівської обласної військової адміністрації.

Справжньою родзинкою церемонії нагородження бійців підрозділу «Шквал» стали подарунки від соціально відповідального бізнесу. 

Комендатура швидкого реагування «Шквал» - це елітний підрозділ, сформований у травні 2015 року. Його ядро - найкращі з найкращих: загартовані боями, високомотивовані, беззастережно вірні Україні. Вони пройшли всі найважчі напрямки: від оборони Київщини до запеклих боїв на Донеччині, Луганщині та Харківщині. З першого дня широкомасштабного вторгнення ці воїни стоять на передовій.

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив, що від початку року для 7 прикордонного Карпатського загону з обласного бюджету скерували 10 мільйонів гривень – на техніку, дрони та засоби захисту. 

Відомі українські артисти завітали до бійців елітного підрозділу «Шквал» 7 прикордонного Карпатського загону, аби подарувати їм хвилини тепла, емоційного перепочинку та щирої підтримки. У концертній програмі взяли участь Арсен Мірзоян, Наталка Карпа, гумористичний гурт «Западенці», Михайло Хома (Дзідзьо), SOWA, Ростислав Кушина та ведучий Юрій Горбунов.

DailyLviv.com

Різдвяна зірка більша за авто зі спецефектами. Львівщина здивує (відео)

Перемовини подібні на політичну гру з боку рф

29 бусів у «контрабандній каруселі» на ПП «Смільниця»

Андрій Вовк. У понеділок Львів попрощається зі Захисником

Водійка мікроавтобуса збила на смерть жінку-пішохідку

У Самборі прощаються з лейтенантом Миколою Тарчаниним

На Львівщині спалахнуло 1,5 т сіна

Латвійський міністр доправив особисто на Львівщину 30 автомобілів - Козицький

Перед Різдвом майже однакова кількість українців перетинає кордон в обидва боки

Знешкоджено вночі 75 з 97 ворожих ударних безпілотників

Росія запустила у листопаді понад 200 ракет і 5 500 безпілотників по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури України

На трасі Київ–Чоп зіткнулися вісім транспортних засобів

Не встигли врятувати. В ставку у Львові потонув чоловік

Графіки відключення світла в областях 21 грудня

Назар Кривейко, Тарас Балук, Степан Теличко. Львівщина попрощалася зі Захисниками

Президент звільнить командувача ПК «Південь»

Чому звільнений Єрмак щовечора відвідує будинок Зеленського

Кредитних 90 млрд євро замало для України у 2026 році. Потрібен репараційний механізм

Як будуються укріплення у Запорізькій, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Київській областях

Дев'ять причин для депортації іноземців з Польщі

Відключатимуть світло 21 грудня за двома графіками

Три вулиці у Львові влада хоче відремонтувати з відтермінуванням оплати

Для Всеукраїнського мистецького проєкту у Львові вибрали 150 робіт художників з різних регіонів України

Рідним похованих на Личаківському кладовищі запропонували на вибір три види хрестів - з тераццо, пісковика та граніту

Садовий заявив, що припис НАЗК не має жодного стосунку ні до нього, ні до його заступників

Андрій Садовий прокоментував збір коштів на житло для Христини Гоянюк

Чоловік на останній моделі Lexus попросив знижку на аналіз крові

Знеструмлення у чотирьох областях внаслідок атак рф

Поліція розшукує водія самоката, який наїхав на львів'янку

Мешканці напали на бригаду енергетиків за відключення будинків

Подробиці смертельного зіткнення на Львівщині

Сьогодні й завтра американська і російська делегації обговорять врегулювання війни між Росією й Україною

Знешкоджено 31 російський БпЛА. Ще 20 влучили на 15 локаціях

Семеро загиблих, 15 поранено. Росія вдарила по портовій інфраструктурі Одещини

Степан Теличко. У суботу Львів прощатиметься зі Захисником

Головну різдвяну шопку відкрили у центрі Львова (фото)

Укренерго 20 грудня застосує графіки відключень

По стінах будинків у Львові можуть витися 317 видів рослин

Мерія звернулася до ЛОЦЕМД зі запитом про статистику госпіталізацій

У Львові відремонтували шосте укриття з тринадцяти запланованих