У Львові надали санітарно-гігієнічні послуги безпритульним

13:48 20 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 20 серпня, у «Домі милосердя» на вулиці Мазепи, 48 у Львові відбувся перший організований захід з надання безпритульним санітарно-гігієнічних та інших супутніх послуг.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «У Львові напрацювали концепцію для системного отримання послуги купання для бездомних осіб. Сьогодні, 20 серпня, відбувся перший організований захід з надання комплексу санітарно-гігієнічних та інших супутніх послуг у «Домі милосердя» на вулиці Мазепи, 48».

«Під час заходу безпритульні змогли не лише помитися, а й отримати низку інших послуг – їм запропонували чистий одяг та перукарські послуги. Крім того, кожен, за необхідності, зміг отримати консультацію юриста, психолога та соціального працівника», – поінформували також у міськраді.

«Усім бездомним запропонували скористатися можливістю отримати первинний фаховий медичний огляд. Окрім того, безхатькам надали продуктовий набір», – розповіли також у міськраді.

«Інформацію про можливість скористатись цією послугою серед безпритульних розповсюдили працівники міського управління соціального захисту, працівники Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб спільно із працівниками Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які відвідували місця організованого харчування бездомних, а також місця їхнього скупчення. Однак Львівська міська рада також звертається до небайдужих громадян з проханням поширити інформацію про цей захід серед безхатьків», – поінформували також у міськраді.

«Помитися можна у Львові в кількох місцях. Зокрема – щодня в Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб на вулиці Кирилівській, 3а. Тут також працює відділення нічного перебування, в якому особи можуть залишитися на нічліг, отримати теплий одяг, санітарно-гігієнічні послуги, послуги з реєстрації, а також першу медичну допомогу», – поінформували також у міськраді.

«Щодня санітарно-гігієнічні послуги бездомні можуть отримати у «Домі милосердя» на вулиці Мазепи, 48 релігійної місії «Карітас-Спес» Львівської архидієцезії Римо-католицької церкви, яким опікується Згромадження Братів Альбертинців», – розповіли також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

11:35 28 вересня 2020 р.

Село на Львівщині затопили фекаліями свиней, а контролюючі органи покривають порушників(відео)

Сьогодні, 28 вересня, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Чому власники ферми в Гряді затопили село фекаліями свиней, а контролюючі органи покривають порушників?"

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу