У Львові можуть тимчасово обмежувати рух транспорту через навчання рятувальників

12:00 5 червня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: facebook.com/pg/MNSLVIV

Державна служба з надзвичайних ситуацій України проводить з 4 до 14 червня контрольну перевірку виконання на Львівщині вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальної служби.

Про це повідомили у громадській організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook», де також розповіли: «Сьогодні, 5 червня, комісія з контрольної перевірки працює у Львові. У ході перевірки будуть відпрацьовуватись практичні заходи з переміщенням сил і засобів на території міста. У зв’язку з цим можливе тимчасове обмеження руху автотранспорту в окремих районах Львова орієнтовно у другій половині дня.

«У звязку з тим, що мета проведення практичних заходів – навчальна, населенню практичних заходів не відпрацьовувати та зберігати спокій. Мешканців Львова просимо з зрозумінням поставитись до можливих незручностей», – поінформували також на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

10:03 13 червня 2021 р.

У Львівському районі горів автосервіс

Вогнем пошкоджено стіни і перекриття на площі 120 квадратних метрів та ремонтне обладнання на площі 80 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу