У Львові може зрости тариф на тепло

09:38 20 вересня 2013 р.

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг може підняти оплату за одноставковим тарифом.

Про це в ефірі ток-шоу «Відверта розмова» на телевізійному каналі «24» розповів депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк. Зокрема, пояснив - оскільки в 2010 році у міст забрали право формувати тарифи на тепло – тепер все залежить від рішення Києва.

«Тож депутати та міський голова можуть сваритися через двоставковий тариф, проте це ні на що не впливає. Як поступить Національна комісія зараз в даному випадку, ніхто не знає. Вона може залишити старе, або може сказати – ви, хлопці, перерахували. Ми вам встановимо підняття цін. Ви цю кашу заварили, ви її і їжте. І впливу на це ніхто не матиме», – наголосив Юрій Кужелюк.

Як повідомлялося, Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, дійшла висновку, що ухвала Львівської міської ради про скасовання двоставкового тарифу є перевищенням владних повноважень міської ради. А відтак теплопостачальні підприємства міста Львова й надалі застосовуватимуть двоставковий тариф на теплову енергію. Нагадаємо також, що 10 вересня  дію ухвали про скасування двоставкового тарифу зупиняв Галицький районний суд.

dailylviv.com


Відео:

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу