У Львові монтують рейки на вулиці Замарстинівській | Новини Львова

У Львові монтують рейки на вулиці Замарстинівській

18:00 16 травня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

На ділянці вулиці Замарстинівській від вулиці Липинського до вулиці Гайдамацької тривають роботи зі заміни каналізаційного колектора, прокладання плит трамвайних колій, монтаж трамвайних рейок, облаштування хідників.

Про це повідомили в четвер, 16 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Роботи виконує ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий зазначив: «З понеділка буде взято в роботу останню ділянку вулиці Липинського – від вулиці Липинського до вулиці Торф’яної. Роботи відбуваються відповідно до графіку. До кінця року ремонт вулиці плануємо завершити».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 4 серпня 2020 р.

Прикордонники не впускатимуть в Україну іноземців без полісу страхування

Держприкордонслужба України чітко дотримується вимог Постанови КМУ № 641 від 22 липня 2020 року щодо встановлення карантинних правил на період з 1 по 31 серпня 2020 року та додатково інформує.

Рубрика: Ситуації

21:34 3 серпня 2020 р.

У ФРН з цього тижня планують обов'язкові тести на коронавірус для мандрівників

Цього тижня у Німеччині можуть запровадити обов'язкове тестування на коронавірус для всіх мандрівників, які повертаються з країн з підвищеним ризиком зараження. Про це у понеділок, 3 серпня, оголосив міністр охорони здоров'я ФРН Єнс Шпан (Jens Spahn).

Рубрика: Ситуації

20:55 3 серпня 2020 р.

Не хабар, а фінансування політпартії: у будівельній сфері Львова з’явився новий вид «подяки»

Про це на засіданні «Хаотична забудова у Львові: як цивілізовано вирішити цю проблему?», що відбулося у Львівському пресклубі, повідомив Юрій Романчук, юрист, заступник голови ГО “Закон та порядок”, координатор партії “Голос” у Галицькому районі Львова.

Рубрика: Ситуації