У Львові монтують на площі Двірцевій трамвайну контактну мережу

09:26 12 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Реконструкція площі площі Двірцевої у Львові відбувається згідно з графіком.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Вже завершили заміну водогонів, забрали всі «повітряні» дроти, проклали нову телефонну мережу та облаштували платформи для висадки й посадки пасажирів трамваїв, платформи для пасажирів автобусів».

«Перший шар асфальту практично поклали. Підготовка до бетонування фонтану теж на фініші. Якщо все піде добре, то на п'ятницю – суботу цього тижня мали б розпочати бетонування. Розпочали вішати трамвайну контактну мережу, завершується замощення плиткою та формування зелених зон», – зазначив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Коментарі(0)

До теми

12:21 10 грудня 2019 р.

Пільгові перевезення на Львівщині може врятувати позачергова сесія ЛОР, – голова АТП

Про це сьогодні,10 грудня, на пресконференції у Львівському прекслубі на тему «Пільгові перевезення автомобільним транспортом у 2020 році» повідомив голова правління ТзОВ «Львівське АТП-14630» Ігор Самардак.

Рубрика: Ситуації

11:14 10 грудня 2019 р.

Львівська облрада відмовила пільговикам в автоперевезеннях, – голова ГО

Львівська обласна рада не заклала в бюджет на наступний рік кошти для відшкодування перевізникам за пільгові перевезення чи компенсацію втрат особам, які мають право на пільговий проїзд.

Рубрика: Ситуації