У Львові монтують біля вокзалу плити під колію

17:28 10 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили, що реконструкція площі Двірцевої відбувається згідно з графіком.

Про це повідомили в понеділок, 10 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Заміну водогонів завершили, заміну каналізації завершили на 95%. Всі «повітряні» дроти забрали і почали укладати плити під трамвайну колію та залили основу посадкової трамвайної платформи».

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий зазначив: «Станом на зараз практично усі інженерні мережі поміняно. Залишилося ще замінити декілька ділянок каналізації. Відповідно після цього повністю завершуємо земляні роботи і активно приступаємо до монтажу трамвайних плит. Повністю площу, яка зараз під реконструкцією, плануємо відкрити до кінця цього року. Відкривати її будемо поетапно».

«Згідно з проектом, площа буде вистелена однаковою плиткою, починаючи від фасаду вокзалу і до вулиці Городоцької. З лівого боку буде Автостанція і трамвайні платформи. З правого боку буде фонтан, а за ним сквер. Вже наступного року під сквером розпочнемо будівництво паркінгу, опісля сквер буде відновлено», – поінформував також Андрій Білий.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу