У Львові моделювали дії з евакуації населення міста через загрозу виливу соляної кислоти

19:38 10 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба управління МВС на Львівській залізниці

У Франківській районній адміністрації Львова відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій та евакуаційної комісії.

Сьогодні, 10 червня, на засіданні Франківської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій та евакуаційної комісії відбулося моделювання дій з евакуації населення в ситуації, коли, за легендою, в районі вулиці Урожайної у Франківському районі Львова виникла б загроза виливу соляної кислоти внаслідок аварії на залізничному транспорті. Участь у засіданні комісії прийняли представники Львівської міської ради, Франківської районної адміністрації, Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області, екстерні служби, правоохоронці Львівського обласного управління МВС та лінійного відділу міліції на станції Львів.

Захід проводився з метою визначення алгоритму дій у випадку техногенної аварії та погодження спільних дій. начальник сектору громадської безпеки лінійного відділу на станції Львів підполковник міліції Андрій Татарський доповів:

«Після отримання повідомлення про техногенну аварію на об’єктах транспортної інфраструктури Львівської залізниці на місце події прибуває слідчо-оперативна група лінійного відділу на станції Львів та особовий склад у кількості до 50 співробітників. Працівники транспортної міліції сприяють евакуації людей із зони ураження, вказують шляхи і маршрути виходу з небезпечної зони.

Здійснюють огородження по периметру ураженої зони в безпечному для життєдіяльності населення радіусі та забезпечують охорону місця події, громадського порядку. Вживають усіх можливих заходів для безпеки громадян, недопущення в зону ураження сторонніх осіб, а також забезпечують недоторканість пошкоджених засобів та елементів залізниці». 

На завершення засідання підведені підсумки та визначені дії усіх членів комісії по організації та проведенні евакуації населення у безпечні райони у зв’язку з надзвичайною ситуацією. Про це повідомили сьогодні, 10 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі управління МВС України на Львівській залізниці.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Усіх охочих зробити тест на антитіла до Covid-19 мер скерував у приватні лабораторії

Суд у Львові оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

На 105-ти ринках Львівщини склали акти щодо усунення недоліків

На ПП "Краківець" вилучили "Опель"

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу