У Львові ліквідували пожежу сухостою

13:45 27 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/MNSLVIV

Рятувальники ліквідували минулої доби чотири пожежі сухостою та одне горіння торфу.

Про це повідомили в суботу, 27 квітня, в прес-службі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області, де також розповіли: «26 квітня о 14:03 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території на вулиці Академіка Павлова в Золочеві. Її локалізували о 14:15, а ліквідували о 14:17. Вогонь знищив суху траву окремими осередками на площі 50 квадратних метрів».

«26 квітня о 15:03 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в селі Стаївка Сокальського району на відкритій території. Її локалізували о 17:35, ліквідували о 18:20. Вогонь знищив суху траву окремими осередками на площі 10 000 квадратних метрів», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«26 квітня о 15:40 гадійшло ще одне повідомлення про пожежу на відкритій території в селі Сілець Сокальського району. Її локалізували о 16:43, ліквідували о 18:07. Вогонь знищив суху траву та чагарник на площі 3 000 квадратних метрів», – розповіли також в обласному управлінні ДСНС.

«26 квітня о 16:49 надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території на вулиці Погулянка. в Львові. Її локалізували о 17:52, ліквідували о 18:16. Вогонь знищив суху траву на площі 1000 квадратних метрів. До ліквідації пожежі були залучені 11 рятувальників та дві одиниці спецтехніки», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

«26 квітня о 08:27 до рятувальників надійшло повідомлення, що в селі Бердихів у Яворівському районі виникло горіння торфу окремими осередками на площі 200 квадратних метрів. Пожежу локалізували о 16:26, ліквідували о 18:25. До ліквідації пожежі залучили 13 рятувальників та шість одиниць спецтехніки», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує про заборону спалювання сухостою, особливо – у вітряну погоду: «Неконтрольований вогонь при сухій та вітряній погоді швидко поширюється, знищуючи гектари трави, пошкоджує і випалює дерева та житлові будинки! Особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів, газо- та продуктопроводів, автозаправних станцій».

«Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко. Окрім безпосередньої загрози для здоров’я людини, спалювання листя і сухої трави призводить до такої екологічної шкоди як руйнація ґрунтового шару, адже безпосередньо вигорають рослинні залишки.  Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що спалювання сміття та сухої трави на території і поблизу населених пунктів, а також стерні на полях заборонено!», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини