У Львові курсують 45 трамваїв, 40 тролейбусів та 175 автобусів, – ЛМР

15:42 14 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Сергій Бабак запевнив, що «піску, палива та техніки є достатньо».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 14 листопада, що, за словами директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергія Бабака снігоприбиральна техніка на вулицях міста працювала цілодобово. Він також розповів: «В неділю у Львові випала місячна норма снігу. Зважаючи на це, вважаю, що з прибиранням вулиць справились. Ситуація була контрольована, техніка в першу чергу була скерована на розчистку маршрутів трамваїв, тролейбусів та автобусів».

За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, «міський транспорт не зупинявся, працював в режимі вихідного дня». Зокрема, вчора курсували 45 трамваїв, 45 тролейбусів і 120 автобусів. Натомість сьогодні – 45 трамваїв, 40 тролейбусів та 175 автобусів.

Сергій Бабак також розповів: «Розчищали насамперед магістральні дороги, ті, якими курсує громадський транспорт. Далі керівники районних адміністрацій перескерували техніку до віддалених районів та на міжквартальні дороги.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради зазначив: «Техніка працювала цілодобово. Із 144 одиниць, яка є у наших комунальних підприємств, працювали всі. На дорогах одночасно були 120-130 машин. Двірники і мала техніка вже з четвертої години ранку продовжувала розчистку вулиць. 

Сергій Бабак також запевнив: «У нас організовано цілодобове чергування техніки і персоналу. Піску, палива та техніки є достатньо».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини